Plastron startowy Petry Vlhovej, mistrzyni olimpijskiej, do wylicytowania na Gali Waszej Turystyki

fot. Jan Bosznovicz

Plastron startowy z autografem Petry Vlhovej, słowackiej mistrzyni olimpijskiej w slalomie z Pekinu i mistrzyni świata, będzie można wylicytować podczas Aukcji Charytatywnej, którą przeprowadzimy na Gali Waszej Turystyki 13 stycznia 2023 roku w Hotelu Renaissance w Warszawie.

Petra Vlhova przekazała ten plastron wraz z autografem przedstawicielce redakcji portalu WaszaTurystyka.pl, podczas otwarcia sezonu narciarskiego w ośrodku Jasna w Niżnych Tatrach na Słowacji. Vlhova to m.in. mistrzyni olimpijska w slalomie z Pekinu w 2022 roku, mistrzyni świata w slalomie gigancie z Are w 2019 roku, zwyciężczyni narciarskiego Pucharu Świata w sezonie 2020/21. Była również trzykrotnie wicemistrzynią świata, brązową medalistką mistrzostw świata, mistrzynią świta juniorów. Od sezonu 2018/19 każdego roku staje na podium końcowej klasyfikacji narciarskiego Pucharu Świata. Dwadzieścia sześć razy wygrywała zawody Pucharu Świata, 33 razy stawał na podium. Urodziła się w Liptowskim Mikulaszu.

fot. JB

Dochód z Aukcji Charytatywnej zostanie przekazany na „Wakacje Marzeń” dzieci z Domów Dziecka.

Akcja „Wakacje Marzeń” została zorganizowana po raz pierwszy z 2022 roku przez Stowarzyszenia People for People wspierana przez Turystyczną Organizację Otwartą i Polski Holding Hotelowy, oraz prywatnych darczyńców.
Stowarzyszenia People for People od lat wspiera dzieci z domów dziecka na terenie Polski. Ostanie trzy lata to moc radości związana z prezentami pod choinę, dzięki którym podopieczni domów dziecka mogli przez chwilę poczuć się jakby miały ciepły, kochający dom. W tym roku dzięki akcji „Wakacje Marzeń”, aż 20-cioro dzieci spędziło wakacje na obozach i koloniach.
People for People ma cały czas apetyt na to, aby wspierać więcej i więcej dzieciaków, aby mogły się czuć lepiej oraz dorastać w przyjaznym środowisku.

Jak Stowarzyszenie wybiera uczestników?

Najpierw do akcji zgłaszane są Domy Dziecka – dyrektorzy placówek wysyłają zgłoszenia dzieci. Z wszystkich zgłoszeń jest wyłaniana finałowa grupa, która najciekawiej opisze swoje wymarzone wakacje.
W sezonie 2023 organizatorzy chcieliby potroić ilość uczestników i wysłać na wakacje ok 60 dzieci.
Poza samą opłata za wakacje, dzieci otrzymują wycieczki fakultatywne, wstępy do wszystkich zwiedzanych miejsc oraz kieszonkowe, aby ani przez chwilę nie poczuły się gorsze i mniej wartościowe. Co najważniejsze, Stowarzyszenie NIE PRZEZNACZA ANI ZŁOTÓWKI NA KOSZTY OPERACYJNE- KAŻDY WPŁACONY GROSZ PRZEZNACZAMY NA DZIECI.

Rejestracja na Galę: TUTAJ

fot. JB

Już za 6 tygodni Gala Waszej Turystyki