Już za 6 tygodni Gala Waszej Turystyki

Gala Waszej Turystyki

W piątek 13 stycznia, redakcja portalu WaszaTurystyka.pl ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych z szeroko rozumianej branży turystycznej na drugą w historii Galę Waszej Turystyki. Razem rozpoczniemy karnawał i symbolicznie rozpoczniemy rok w turystycznym gronie. Nagrodzimy 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce w roku 2022. Mocnym punktem programu będzie Aukcja Charytatywna.

Wydarzenie odbędzie się hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel.

13 stycznia (w piątek) 2023 chcemy Was zaprosić na kolejną edycję Gali Waszej Turystyki. Niech będzie ona okazją do odpoczynku od złych myśli, okazją do mniej zobowiązujących rozmów, do zabawy. Ufamy, że przy dobrej muzyce, wykwintnej kuchni i zacnych trunkach, znajdziemy wszyscy czas na relaks wśród przyjaciół, znajomych z branży turystycznej. Że poznamy się lepiej lub zawrzemy przyjaźnie i znajomości. Że przez kilka godzin będziemy się do siebie uśmiechać i Gala Waszej Turystyki da nam wszystkim zastrzyk optymizmu i energii na długie miesiące.

Podobnie, jak na początku tego roku, Gala Waszej Turystyki będzie okazją do wręczenia dyplomów i nagród wszystkim, którzy znaleźli się na „Liście 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce w roku 2022.” Listę tę ogłosimy tradycyjnie 28 grudnia o godzinie 15.

Zaprosimy także uczestników do udziału w Aukcji Charytatywnej.

Tym razem zbierzemy pieniądze na „Wakacje Marzeń” dzieci z Domów Dziecka.

Akcja „Wakacje Marzeń” została zorganizowana po raz pierwszy z 2022 roku przez Stowarzyszenia People for People wspierana przez Turystyczną Organizację Otwartą i Polski Holding Hotelowy, oraz prywatnych darczyńców.
Stowarzyszenia People for People od lat wspiera dzieci z domów dziecka na terenie Polski. Ostanie trzy lata to moc radości związana z prezentami pod choinę, dzięki którym podopieczni domów dziecka mogli przez chwilę poczuć się jakby miały ciepły, kochający dom. W tym roku dzięki akcji „Wakacje Marzeń”, aż 20-cioro dzieci spędziło wakacje na obozach i koloniach.
People for People ma cały czas apetyt na to, aby wspierać więcej i więcej dzieciaków, aby mogły się czuć lepiej oraz dorastać w przyjaznym środowisku.

Jak Stowarzyszenie wybiera uczestników?

Najpierw do akcji zgłaszane są Domy Dziecka – dyrektorzy placówek wysyłają zgłoszenia dzieci. Z wszystkich zgłoszeń jest wyłaniana finałowa grupa, która najciekawiej opisze swoje wymarzone wakacje.

W sezonie 2023 organizatorzy chcieliby potroić ilość uczestników i wysłać na wakacje ok 60 dzieci.

Poza samą opłata za wakacje, dzieci otrzymują wycieczki fakultatywne, wstępy do wszystkich zwiedzanych miejsc oraz kieszonkowe, aby ani przez chwilę nie poczuły się gorsze i mniej wartościowe. Co najważniejsze, Stowarzyszenie NIE PRZEZNACZA ANI ZŁOTÓWKI NA KOSZTY OPERACYJNE- KAŻDY WPŁACONY GROSZ PRZEZNACZAMY NA DZIECI.

Program Gali Waszej Turystyki

17:45 – otwarcie rejestracji i welcome drink
18:30 – Powitanie gości
18:45 – 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce
20:00 – Kolacja
20:30 – Aukcja charytatywna
21:00 – Koncert Gwiazdy Wieczoru
01:00 – Zakończenie wieczoru

Dress code: obowiązują stroje wieczorowe

Wstęp – 250 zł

Rejestracja – gala.waszaturystyka.pl