Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

poniedziałek, 21 lipiec 2014 13:28

Dzieci w Czarnym Potoku nie mogą się nudzić

Napisane przez AG
Basen w Hotelu Czarny Potok Basen w Hotelu Czarny Potok archiwum Hotelu Czarny Potok

Psycholodzy zwracają uwagę, by wakacje nie oznaczały dla dzieci nagle dwumiesięcznej przerwy bez wysiłku intelektualnego i bez wyzwań poznawczych. Dobrze ułożony program edukacyjno-animacyjny dla dzieci pozwala także i rodzicom.

Hotel Czarny Potok Resort & SPA w Krynicy-Zdroju stworzył w te wakacje specjalną ofertę dla rodzin z dziećmi. Menadżerowie hotelu postarali się, by atrakcje dla dzieci nie tylko sprawiały radość, spełniały marzenia, ale miały także funkcje edukacyjne.

Dominika Krysztow, regionalny dyrektor sprzedaży Hotelu Czarny Potok Resort & SPA i Sieci Hoteli 500 powiedziała: „Wiemy jak bardzo zależy rodzicom na wartościowym spędzaniu czasu ich dzieci także i w wakacje. Organizujemy więc dla naszych najmłodszych gości zajęcia z aktywnością fizyczną, zajęcia pogłębiające zainteresowania kulturalne i krajoznawcze, pomagamy dzieciom w ich społecznym rozwoju podczas zabaw w grupie rówieśników, zachęcamy dorosłych do wspólnych form spędzania czasu z maluchami".

W ramach programu na małych gości czeka w hotelu Czarny Potok mnóstwo atrakcji, w tym między innymi: występy teatrzyku dla dzieci, codzienne zajęcia i animacje w Kids Clubie, wieczorne seanse bajkowe, zajęcia taneczno-ruchowe lub plastyczne, gry i wspólne zabawy, kącik malowania oraz małego czytelnika. Starsze dzieci będą mogły wraz z rodzicami obejrzeć koncerty uczestników popularnych, muzycznych programów telewizyjnych jak X-Factor, The Voice of Poland czy Mam Talent.

Dominika Krysztow dodała: „Nasz hotel nastawiony jest na potrzeby gości z dziećmi w różnym wieku. Traktujemy małych klientów bardzo poważnie i specjalnie dla nich stworzyliśmy pakiet VIP. Rozumiemy, że relaks rodziców w dużej mierze zależy od zadowolenia ich dzieci. Poza tym rekomendujemy rodzinom letni odpoczynek w górach ze względów zdrowotnych. Walory klimatyczne i możliwość aktywnego spędzania czasu w regionie Beskidu Sądeckiego to gwarancja regeneracji sił, dawka niezbędnej dla rozwoju dzieci energii, czas na zacieśnienie rodzinnych relacji."

Hotel dysponuje wyposażoną w bezpieczne meble i zabawki salą zabaw dla dzieci. Dla najmłodszych gości czeka basen wypełniony piłeczkami, labirynt z tunelami oraz brodzikowa strefa zabaw w hotelowym basenie. Na świeżym powietrzu najmłodsi goście mogą spędzać bezpiecznie czas na placu zabaw. Dodatkowo, odpłatnie hotel oferuje opiekę niani, wypożyczenie rowerów i kijków nordic walking, przejażdżkę konną bryczką po okolicy, zajęcia fitness, zabiegi w SPA. Dzieci do lat 12 mieszkają w hotelu gratis. Oferta obejmuje minimum 4 noclegi w hotelu dla całej rodziny i jest ważna do 31 sierpnia.