Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

wtorek, 10 czerwiec 2014 21:42

Luksusowe SPA w Rajeckich Teplicach

Napisane przez AG
Luksusowe SPA w Rajeckich Teplicach archiwum SACR

Nowy, luksusowy, czterogwiazdkowy hotel spa PALACE hotel APHRODITE został otwarty 5 czerwca w uzdrowisku słowackim Rajeckie Teplice. To obiekt przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów.

Wiceprezes spółki akcyjnej SLK Rajecke Teplice, Zdenko Miškolci powiedział: „Hotel powinien przynieść dalsze impulsy do rozwoju przemysłu turystycznego nie tylko w Rajeckich Teplicach, ale i w całym w regionie żylińskim. Po uruchomieniu nowego hotelu zyskaliśmy ponad 50 nowych miejsc pracy dla kucharzy, kelnerów, recepcjonistów i specjalistów zabiegowych. Istniejący do tej pory hotel Aphrodite zostanie połączony z nowym obiektem szklanym pomostem, zgłosiły się już firmy, które w bezpośrednim sąsiedztwie chcą wybudować obiekty gastronomiczne."

Z kolei burmistrz Rajeckich Teplic Peter Dobesz powiedział: "Każdy nowy obiekt, który otwieramy, czy jest to obiekt noclegowy, czy też usługowy lub restauracja, to nowe miejsca pracy dla miejscowości i regionu. A dodatkowo każdy obiekt, zwłaszcza tak luksusowy, zwiększa atrakcyjność naszego miasta i przyciąga więcej turystów."

Inwestycja warta była ponad 7 mln euro i była finansowana ze środków własnych oraz z kredytów inwestorów. Przy budowie i zdobnictwie wykorzystano najlepsze materiały ze świata, np. marmury z Włoch i Indii, na wystrój zużyto ponad 10 kg 24-karatowego złota a do wykonania witraży – pięć tysięcy szklanych płytek.