Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 14 czerwiec 2018 17:38

Pierwszy mecz Polaków w warszawskim Campanile

Napisane przez MM
Pierwszy mecz Polaków w warszawskim Campanile archiwum prasowe Campanile

Na fali zainteresowania Mundialem w Rosji chcą też skorzystać hotelarze. Jedną z marek, która organizuje u siebie strefy kibica jest Campanile.

Strefy sportowe powstają w hotelach Campanile w: Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Bydgoszczy i Szczecinie. Będą w nich organizowane specjalne venty z okazji meczów polskiej reprezentacji.

Z okazji spotkania z Senegalem 19 czerwca odbędzie się wspólne kibicowanie w Campanile w Warszawie. Gościem wydarzenia będzie były reprezentant Polski i piłkarz warszawskiej Legii, Marek Saganowski.

Dla kibiców hotel przygotował promocyjne menu, złożone z piłkarskich przekąsek. Znajdą się w nich m.in. zestawy Campaburgera i specjalnie przygotowane Deski Szefa i kufle schłodzonego piwa (przy dwóch trzeci gratis).

Wydarzenie rozpocznie się 19 czerwca o godz. 16:30 w Sport Zone w hotelu Campanile Warszawa (ul. Towarowa 2). Kolejne spotkania biało-czerwonych 24 i 28 czerwca będzie można oglądać wspólnie w hotelach w Bydgoszczy i Szczecinie. Wstęp do wszystkich Sport Zone jest bezpłatny.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.