LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

sobota, 19 kwiecień 2014 01:49

Nowa oferta hoteli ibis budget

Napisane przez AG
Pokój w hotelu ibis budget Pokój w hotelu ibis budget archiwum ibis

Klienci będą mogli skorzystać z 25 zł zniżki na nocleg ze śniadaniem, rezerwując pobyt na stronie ibisbudget.com lub accorhotels.com. Oferta hoteli ibis budget dostępna jest w 6 polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Toruniu i Katowicach.

Marka ibis budget oferuje gościom bufet śniadaniowy bez ograniczeń w godzinach 6:30 – 10:00 w ciągu tygodnia oraz 7:30 – 10:30 w weekendy i święta. Sala śniadaniowa wyposażona jest
w duże wspólne stoły zapewniające wygodę podczas spożywania posiłku. Przytulność wnętrza podkreśla ciepłe światło, a dzięki telewizorowi z płaskim ekranem, na bieżąco można śledzić serwisy informacyjne lub obejrzeć swoje ulubione programy telewizyjne.

Umieszczone w lobby maszyny wedingowe, sprzedają zarówno gorące jak i zimne napoje oraz słodkie i słone przekąski 24 godziny na dobę.

Pokoje w hotelach ibis budget zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni oraz zapewnieniu dobrego samopoczucia gości, dzięki zastosowaniu relaksujących pastelowych kolorów i nowoczesnego designu. Wyposażono je w wygodne łóżka, miękkie poduszki i kołdry, przestronną kabinę prysznicową, miejsce na przechowywanie bagażu oraz duże lustro. Każdy z jedno lub dwuosobowych pokoi posiada telewizor z płaskim ekranem oraz bezpłatny dostęp do sieci WiFi. Za dodatkową opłatą w każdym z hoteli ibis budget można zatrzymać się ze swoim czworonożnym przyjacielem.