Nowa oferta hoteli ibis budget

archiwum ibis

Klienci będą mogli skorzystać z 25 zł zniżki na nocleg ze śniadaniem, rezerwując pobyt na stronie ibisbudget.com lub accorhotels.com. Oferta hoteli ibis budget dostępna jest w 6 polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Toruniu i Katowicach.

Marka ibis budget oferuje gościom bufet śniadaniowy bez ograniczeń w godzinach 6:30 – 10:00 w ciągu tygodnia oraz 7:30 – 10:30 w weekendy i święta. Sala śniadaniowa wyposażona jest
w duże wspólne stoły zapewniające wygodę podczas spożywania posiłku. Przytulność wnętrza podkreśla ciepłe światło, a dzięki telewizorowi z płaskim ekranem, na bieżąco można śledzić serwisy informacyjne lub obejrzeć swoje ulubione programy telewizyjne.

Umieszczone w lobby maszyny wedingowe, sprzedają zarówno gorące jak i zimne napoje oraz słodkie i słone przekąski 24 godziny na dobę.

Pokoje w hotelach ibis budget zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni oraz zapewnieniu dobrego samopoczucia gości, dzięki zastosowaniu relaksujących pastelowych kolorów i nowoczesnego designu. Wyposażono je w wygodne łóżka, miękkie poduszki i kołdry, przestronną kabinę prysznicową, miejsce na przechowywanie bagażu oraz duże lustro. Każdy z jedno lub dwuosobowych pokoi posiada telewizor z płaskim ekranem oraz bezpłatny dostęp do sieci WiFi. Za dodatkową opłatą w każdym z hoteli ibis budget można zatrzymać się ze swoim czworonożnym przyjacielem.