Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

środa, 02 kwiecień 2014 21:25

Hotele smartline w ofercie Neckemanna

Napisane przez AG
Jeden z hoteli smartline Jeden z hoteli smartline archiwum Neckermann Polska

Z myślą o klientach szukających wakacji w atrakcyjnej cenie, grupa Thomas Cook do którego należy Neckermann, wprowadziła w 2013 roku markę hotelową smartline. Jest to pierwsza niskobudżetowa marka hotelowa oferowana w segmencie wypoczynku „Sun & Beach".

Smart shopping (z ang. sprytne, inteligentne zakupy) czyli umiejętność kupowania produktów dobrej jakości w niskiej cenie to trend widoczny także w turystyce. Neckermann notuje ponad dwukrotny wzrost liczby klientów w hotelach smartline.

Sprawdzony standard, przystępna cena, bliskość plaży i koncentracja na głównych usługach hotelowych takich jak restauracja czy basen to główne atrybuty obiektów dostępnych na wszystkich rynkach działających w ramach grupy Thomas Cook, w tym również dla polskich klientów. Hotele smartline wyróżnia też modny, kolorowy design. Marka objęła sieć hoteli z segmentu od trzech do pięciu gwiazdek. To zarówno hotele rodzinne, jak i oferta dla klientów podróżujących indywidualnie, w tym singli. Obecnie marka smartline liczy 50 hoteli, do lata 2015 r. grupa Thomas Cook chce powiększyć ich liczbę do 70.

W sezonie Lato 2014 Neckermann Polska oferuje 35 hoteli smartline dostępnych na najpopularniejszych wakacyjnych kierunkach takich jak Turcja, Grecja, Bułgaria, Hiszpania, Egipt, Tunezja, Chorwacja i Cypr. W porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku biuro podróży odnotowuje ponad dwukrotny wzrost klientów w obiektach smartline.

Magda Plutecka-Dydoń, PR manager Neckermann Polska powiedziała: "Rozwój koncepcji hoteli smartline to istotny punkt naszej strategii w ramach grupy Thomas Cook będący odpowiedzią na zmieniające się trendy turystyczne. Wyniki sprzedaży letniej oferty wskazują, że Polacy podobnie jak turyści z innych krajów szukają hoteli w dobrej cenie nie chcąc rezygnować z jakości. Korzystna cena, nowoczesny design i przyjazna atmosfera to najczęściej wymieniane atuty hoteli smartline."

W hotelach smartline touroperator prowadzi regularnie badania konsumenckie. Według ostatniej ankiety przeprowadzonej wśród klientów przebywających w hotelach smartline, aż 86 proc. z nich poleciłoby te obiekty na wakacje. 64 proc. opisując pierwsze wrażenia określiło hotele smartline jako „nowoczesne i kolorowe z przyjazną wakacyjną atmosferą". Aż 92 proc. gości było zadowolonych z relacji ceny do jakości a 90 proc. podobał się design. Zapytani o to co jest najsilniejszą stroną smartline, wskazali na pomocny, kompetentny i przyjazny personel.
Hasło marki smartline „Kolorowe wakacje za nieduże pieniądze" jest już znane coraz większej ilości klientów. Tygodniowy pobyt w Turcji w hotelu o standardzie 4 gwiazdki smartline Tayyarbey z all inclusive to koszt od 1674 zł/os. Za 7-dniowe wakacje w Bułgarii w hotelu 4-gwiazdkowym smartline Meridian z dwoma posiłkami zapłacimy 1756 zł/os, natomiast na greckiej wyspie Kos w hotelu smartline Philippion 1738 zł/os. Neckermann oferuje także atrakcyjne ceny w Hiszpanii: tygodniowy urlop w hotelu smartline JS Ca'n Picafort na Majorce z dwoma posiłkami to koszt od 1696 zł/os, natomiast na Fuerteventurze w hotelu Castilo Antigua od 2167/os.