LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

czwartek, 26 styczeń 2017 21:51

Coraz więcej hotelarzy przystępuje do IGHP

Napisane przez MG

O 41 hoteli i 8 dostawców powiększyło się grono Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego w drugim półroczu 2016 roku. Obecnie do Izby należy 230 obiektów hotelowych o łącznej liczbie pokoi 29 tysięcy. Coraz większe zainteresowanie hotelarzy członkostwem w Izbie to znak, że branża potrzebuje skutecznego przedstawiciela i wyraźnie docenia ostatnie działania IGHP.


Liczba członków Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego systematycznie wzrasta. Wśród członków, którzy dołączyli do IGHP do końca 2016 roku znalazła się sieć hoteli Puro, liczne niesieciowe hotele i obiekty noclegowe, a także te, należące do największych międzynarodowych sieci hotelarskich oraz dostawcy usług i produktów dla branży.

Pełna lista nowych członków to: Hotel Sopot, Hotel Leda, Hotel New Skanpol, Hotel Hugo Business & SPA, Pałac w Rymaniu, Hotel Emocja, Hotel Morena, SPA Hotel Jawor, Villa Aromat, Dom Wczasowy AMER-POL, Pensjonat Edmar, Hotel Bajka, Hotel La Mar, Hotel Europa, Dwór Klembów, Hotel Niemcza, Hotel Cztery Pory Roku, Hotel i Restauracja Jaś Wędrowniczek, Hotel Rzeszów, Garage Hotel, Dwór Carski, Hotel Amax, Hotel Ambasada, Hotel City, Hotel Tęczowy Młyn, ibis Styles Białystok, 4 Hotele PURO, Hotel Kossak, Hotel Senacki, Hotel Villa Park MED&SPA, Głęboczek Vine Resort & SPA, Hotel Esperanto, Park Hotel, Hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport, Best Western Hotel Cristal, Hotel Podlasie, Hotel Żubrówka i Hotel Hilton z Rzeszowa oraz dostawcy: UPC Biznes, Ceramiche Marca Corona, Espondi, Profitroom, Idea Profit, Mumotive Group, Intuition Bathrooms i SIX Payment Services.

Ireneusz Węgłowski, prezes IGHP, powiedział: “Stale rosnąca liczba członków jest dowodem tego, że Izba działa coraz prężniej i generuje dla zrzeszonych w niej podmiotów coraz więcej korzyści, w tym oczywiście finansowych, jak np. podpisanie porozumienia z TVP w ramach którego, hotele członkowskie uzyskały istotną zniżkę w opłatach za retransmisję sygnału telewizyjnego. Działania Izby mają pozytywny wydźwięk dla całej branży, czego przykładem jest wstrzymanie horrendalnych opłat za prawa autorskie, których hotele w Polsce nie płacą właśnie dzięki wnioskowi, jaki IGHP złożyła w sądzie w 2013 roku. Coraz więcej hoteli docenia naszą pracę i chce być częścią tych pozytywnych dla branży zmian."

Informacje dodatkowe:
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego reprezentuje branżę hotelarską w Polsce. Powstała w 2003 roku. Jest rzecznikiem środowiska biznesu hotelarskiego i gastronomicznego w kontaktach z administracją państwową oraz w Unii Europejskiej. Będąc najbardziej wpływową organizacją w branży, lobbuje na rzecz jej rozwoju oraz wspiera wszelkie inicjatywy gospodarcze swoich członków. Izba promuje społeczną odpowiedzialność biznesu w branży.
IGHP dba o interesy polskich hotelarzy na arenie międzynarodowej, będąc jedynym reprezentantem naszej branży w HOTREC (Konfederacja Narodowych Organizacji Hoteli, Restauracji, Kawiarni w krajach UE i europejskiego obszaru ekonomicznego) z siedzibą w Brukseli.
www.ighp.pl