Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 22 wrzesień 2016 15:03

Zulian Aparthotel otwarty w Krakowie

Napisane przez MG
Zulian Aparthotel otwarty w Krakowie materiały prasowe

Grupa Artery Hotels otworzyła swój piąty obiekt w Krakowie. Zulian Aparthotel, zlokalizowany w XX-wiecznej kamienicy przy ul. Długiej 41, przyjmuje gości w 28 eleganckich pokojach. Do ich dyspozycji jest także duży zielony ogród.

Aparthotel usytuowany jest 5 minut spacerem od krakowskiego Rynku Głównego i najważniejszych zabytków miasta.
Na lokalizację Zuliana wybrano kamienicę przy ul. Długiej 41, w której zachowano oryginalne podłogi ozdobione mozaiką autorstwa Giovaniego Zulianiego z 1906 roku. Wzory te, będące świadectwem kunsztu dawnego rzemiosła budowlanego, Artery Hotels postanowiło wykorzystać. W budynku, w którym mieści się Zulian Aparthotel, można je odnaleźć nie tylko na klatce schodowej.

Mateusz Stępień, manager Artery Hotels, powiedział: “Mozaiki wyprodukowane przez Zulianiego stały się motywem przewodnim dla wystroju wnętrza hotelu, a nazwisko właściciela lwowskiej fabryki tych wyjątkowych płytek ceramicznych posłużyło nam jako inspiracja dla nazwy obiektu.”

Elementy mozaik przeniesione zostały do wystroju wszystkich 28 pokoi aparthotelu, nadając mu niepowtarzalny klimat początku ubiegłego stulecia połączony z oryginalnym współczesnym designem.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.