Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 07 październik 2014 19:41

Hotele ibis za 39 zł

Napisane przez AG
Fasada hotelu ibis budget we Wrocławiu Fasada hotelu ibis budget we Wrocławiu archiwum ibis.com

Marka jednogwiazdkowych hoteli ibis budget, od 15 października tego roku, do 28 lutego 2015 roku.,wprowadziła promocyjną stawkę za pokój – 39 zł. Goście mogą skorzystać z tej oferty rezerwując swój pobyt z minimum dwu tygodniowym wyprzedzeniem.

W promocji bierze udział 9 hoteli sieci, zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Katowicach i Toruniu. Rezerwacji można dokonać na stronach accorhotels.com i ibis.com.

Joanna Świerkosz, deputy director of the sales, distribution and marketing department for Poland and Baltic Area w Orbis SA. powiedziała: „Wprowadzenie nowej oferty stwarza doskonałą okazję dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie mieli szansy skorzystać z usług hoteli ibis budget. Chcemy, aby każdy mógł doświadczyć standardów, które oferujemy w obiektach 1 gwiazdkowych. Ta odważna oferta jest niespotykaną na rynku hoteli budżetowych w Polsce."

We wszystkich hotelach sieci Ibis budget goście znajdą pokoje jedno, dwu lub trzy osobowe. Każdy z nich wyposażony jest w wygodne łóżko, miękkie poduszki i kołdry, przestronną kabinę prysznicową, miejsce na przechowywanie bagażu, a także duże lustro. Ponadto goście mogą skorzystać
z szerokiej oferty kanałów TV oraz bezpłatnego dostępu do sieci Wi-Fi. Pokoje wyposażono również w dotykowe indywidualne lampki nocne do czytania. W hotelach ibis budget można również za dodatkową opłatą nocować ze swoimi czworonożnymi pupilami
Marka ibis budget oferuje gościom bufet śniadaniowy bez ograniczeń w godzinach odpowiadających zarówno podróżującym w tygodniu 6.30 – 10.00, jak i w weekendy 7.30 – 10.30. Formuła ta zawiera szeroką ofertę pieczywa, płatków śniadaniowych, dżemów, soków owocowych, produktów mlecznych i świeżych owoców.