Hotele ibis za 39 zł

archiwum ibis.com

Marka jednogwiazdkowych hoteli ibis budget, od 15 października tego roku, do 28 lutego 2015 roku.,wprowadziła promocyjną stawkę za pokój – 39 zł. Goście mogą skorzystać z tej oferty rezerwując swój pobyt z minimum dwu tygodniowym wyprzedzeniem.

W promocji bierze udział 9 hoteli sieci, zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Katowicach i Toruniu. Rezerwacji można dokonać na stronach accorhotels.com i ibis.com.

Joanna Świerkosz, deputy director of the sales, distribution and marketing department for Poland and Baltic Area w Orbis SA. powiedziała: „Wprowadzenie nowej oferty stwarza doskonałą okazję dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie mieli szansy skorzystać z usług hoteli ibis budget. Chcemy, aby każdy mógł doświadczyć standardów, które oferujemy w obiektach 1 gwiazdkowych. Ta odważna oferta jest niespotykaną na rynku hoteli budżetowych w Polsce.”

We wszystkich hotelach sieci Ibis budget goście znajdą pokoje jedno, dwu lub trzy osobowe. Każdy z nich wyposażony jest w wygodne łóżko, miękkie poduszki i kołdry, przestronną kabinę prysznicową, miejsce na przechowywanie bagażu, a także duże lustro. Ponadto goście mogą skorzystać
z szerokiej oferty kanałów TV oraz bezpłatnego dostępu do sieci Wi-Fi. Pokoje wyposażono również w dotykowe indywidualne lampki nocne do czytania. W hotelach ibis budget można również za dodatkową opłatą nocować ze swoimi czworonożnymi pupilami
Marka ibis budget oferuje gościom bufet śniadaniowy bez ograniczeń w godzinach odpowiadających zarówno podróżującym w tygodniu 6.30 – 10.00, jak i w weekendy 7.30 – 10.30. Formuła ta zawiera szeroką ofertę pieczywa, płatków śniadaniowych, dżemów, soków owocowych, produktów mlecznych i świeżych owoców.