Naukę pływania na desce SUP pod okiem Marcina Wujca, wylicytujemy podczas Gali Waszej Turystyki

fot. archiwum Marcina Wujca

Prywatna nauka pływania na desce SUP pod okiem Marcina Wujca, prezesa Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych, będzie do wylicytowania na Aukcji Charytatywnej podczas Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 13 stycznia w hotelu Renaissance w Warszawie.

13 stycznia odbędzie się druga edycja Gali Waszej Turystki. Podczas niej odbędzie się Aukcja Charytatywna, z której cały dochód z aukcji zostanie przekazany na „Wakacje Marzeń” dzieci z Domów Dziecka.

Akcja „Wakacje Marzeń” została zorganizowana po raz pierwszy z 2022 roku przez Stowarzyszenia People for People wspierana przez Turystyczną Organizację Otwartą i Polski Holding Hotelowy oraz prywatnych darczyńców. W sezonie 2023 organizatorzy chcieliby potroić ilość uczestników i wysłać na wakacje około 60 dzieci.

Wśród kilkunastu przedmiotów licytacji będzie prywatna nauka pływania na desce SUP pod okiem Marcina Wujca, prezesa Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych

SUP to sport, który zdobywa coraz większą popularność na świecie, ale i w Polsce. SUP skrót od Stand Up Paddle i polega na pływaniu na specjalnej desce i wiosłowaniu jednym wiosłem.

Szkolenie obejmuje:
– omówienie zasad bezpieczeństwa na wodzie
– przygotowanie sprzętu
– podstawy pływania na desce SUP
– po opanowaniu podstaw – elementy zaawansowane
Szkolenie odbędzie się na Jeziorze Silesia lub Jeziorze Żywieckim.

Prywatna lekcja tańca z Aliną Dybaś, do wylicytowania na Gali Waszej Turystyki