Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 14 luty 2019 17:46

Mouzenidis Travel rozwija swoją sieć Bomo Hotels

Napisane przez AG

Do marki Bomo Hotels, zarządzanej przez Mouzenidis Group, należy już 19 obiektów na terenie Grecji i nie tylko.

Mouzenidis rozpoczął silną ekspansję już pod koniec 2018 roku, kiedy to 3 znane hotele z grupy hotelowej Ghotels dołączyły do sieci Bomo Hotels. Obiekty znajdują się na półwyspie Chalkidiki.

Łącznie to ponad 1000 pokoi tworzących największy resort hotelowy w północnej Grecji.

Kolejnym krokiem jest rozwój luksusowej oferty, poprzez nawiązanie strategicznej współpracy z Cronwell Resorts, tworząc nowy koncept Bomo Collection by Cronwell.

Tym samym, ofertę Mouzenidis Group zasiliły trzy pięciogwiazdkowe hotele: Bomo Platamon Cronwell Resort, Bomo Rahoni Cronwell Park Adults Only oraz Bomo Sermilia Cronwell Resort. Łącznie te obiekty dodają 600 pokoi do oferty Mouzenidis.

Jednocześnie, rozbudowując swoją luksusową ofertę na Krecie, do Bomo Hotels dołączył znany na polskim rynku Rethymno Mare Royal & Water Park 5*. Obiekty te od dzisiaj są dostępne w systemach rezerwacyjnych touroperatora.

Beniamin Vafidis, członek zarządu i dyrektor marketingu, powiedział: „Rozwój sieci Bomo Hotels to bardzo dobry krok dla naszych agentów oraz klientów, którzy bardzo sobie cenią produkt Bomo Hotels. Hotele Bomo to standardy od 3* do 5*, z czego aż 12 w formule All Inclusive – czyli idealne pod wymagania polskich klientów. Szczególnie cieszy nas dołączenie do sieci dwóch pięciogwiazdkowych obiektów z parkami wodnymi – Bomo Rethymno Mare Royal Resort 5* oraz Bomo Platamon Cronwell Resort 5*.”

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.