Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

piątek, 16 maj 2014 14:37

Neckermann otwiera drzwi na weekend

Napisane przez AG

Przez najbliższy weekend 17 i 18 maja, biuro podróży Neckermann zaprasza klientów na „Weekend otwartych drzwi". To akcja promocyjna, podczas której będzie można zakupić letnią ofertę touroperatora w bardzo atrakcyjnych cenach. Tygodniowy pobyt z przelotem na południu Europy będzie można zakupić już za 1199 zł, natomiast bilet lotniczy za 399 zł.

Tomasz Pędzik, dyrektor produktu Neckermann Polska powiedział: "Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji promocyjnej jeszcze więcej klientów pozna ofertę Neckermanna i będzie mogło cieszyć się wypoczynkiem w zagranicznych kurortach. Obniżka dotyczy wszystkich hoteli z letniej oferty z przelotem na blisko 50 kierunkach obejmujących zarówno bliskie kurorty na południu Europy, jak i egzotyczne. Wśród nich znalazły się te najczęściej wybierane w tym roku przez klientów jak Turcja, Majorka, Wyspy Kanaryjskie, Bułgaria czy wyspy greckie. Oferujemy także bardzo atrakcyjne ceny biletów lotniczych."

Podczas „Weekendu otwartych drzwi" w Neckermannie będzie można „upolować" zarówno wyjazdy przedwakacyjne, jak i letnie. Każdy zakup oferty z przelotem premiowany będzie 200 zł zniżką. Zachęcając do wyjazdu przed sezonem Neckermann obniżył też znacznie ceny wyjazdów w maju i w czerwcu. Tygodniowe wakacje w Turcji w hotelu 4-gwiazdkowym z all inclusive będzie można kupić już za 1439 zł/os., natomiast na Majorce z dwoma posiłkami za 1499 zł/os. 7-dniowe wakacje w hotelu o średnim standardzie w Bułgarii to koszt 1199 zł/os., natomiast na greckiej wyspie Kos czy na Riwierze Tureckiej od 1229 zł/os. Już od 1499 zł/os. będzie można pojechać na tygodniowe wakacje na Wyspy Kanaryjskie. Biuro podróży oferuje też niezwykle atrakcyjne ceny samych przelotów obejmujące także koszt bagażu. W maju lub w czerwcu będzie można polecieć do Turcji, na Majorkę, Cypr czy Maltę za 599 zł/os., cena biletu do Bułgarii to koszt 399 zł/os. a na jedną w Wysp Kanaryjskich 799 zł/os.

Tomasz Pędzik skomentował: "Już od kilku lat poprzez akcje promocyjno-informacyjne staramy się zachęcić klientów do wyjazdu przed sezonem. To duża oszczędność w budżecie ze względu na niższe ceny i dodatkowe bonusy, ale też większy komfort wypoczynku. I choć wyjazdy w maju i w czerwcu nie są jeszcze tak popularne wśród Polaków, jak wśród klientów z rynków zachodnich, coraz więcej z nich decyduje się na urlop o tej porze doceniając większy spokój w kurortach i niższe niż w szczycie sezonu temperatury. W maju i czerwcu wyjedzie z Neckermannem 32% więcej klientów niż rok temu."
Z okazji akcji, biura sprzedaży Neckermanna, zarówno miejskie jak i znajdujące się w galeriach handlowych będą otwarte przez cały weekend od godziny 10.00 do ostatniego klienta.