Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

piątek, 16 maj 2014 14:37

Neckermann otwiera drzwi na weekend

Napisane przez AG

Przez najbliższy weekend 17 i 18 maja, biuro podróży Neckermann zaprasza klientów na „Weekend otwartych drzwi". To akcja promocyjna, podczas której będzie można zakupić letnią ofertę touroperatora w bardzo atrakcyjnych cenach. Tygodniowy pobyt z przelotem na południu Europy będzie można zakupić już za 1199 zł, natomiast bilet lotniczy za 399 zł.

Tomasz Pędzik, dyrektor produktu Neckermann Polska powiedział: "Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji promocyjnej jeszcze więcej klientów pozna ofertę Neckermanna i będzie mogło cieszyć się wypoczynkiem w zagranicznych kurortach. Obniżka dotyczy wszystkich hoteli z letniej oferty z przelotem na blisko 50 kierunkach obejmujących zarówno bliskie kurorty na południu Europy, jak i egzotyczne. Wśród nich znalazły się te najczęściej wybierane w tym roku przez klientów jak Turcja, Majorka, Wyspy Kanaryjskie, Bułgaria czy wyspy greckie. Oferujemy także bardzo atrakcyjne ceny biletów lotniczych."

Podczas „Weekendu otwartych drzwi" w Neckermannie będzie można „upolować" zarówno wyjazdy przedwakacyjne, jak i letnie. Każdy zakup oferty z przelotem premiowany będzie 200 zł zniżką. Zachęcając do wyjazdu przed sezonem Neckermann obniżył też znacznie ceny wyjazdów w maju i w czerwcu. Tygodniowe wakacje w Turcji w hotelu 4-gwiazdkowym z all inclusive będzie można kupić już za 1439 zł/os., natomiast na Majorce z dwoma posiłkami za 1499 zł/os. 7-dniowe wakacje w hotelu o średnim standardzie w Bułgarii to koszt 1199 zł/os., natomiast na greckiej wyspie Kos czy na Riwierze Tureckiej od 1229 zł/os. Już od 1499 zł/os. będzie można pojechać na tygodniowe wakacje na Wyspy Kanaryjskie. Biuro podróży oferuje też niezwykle atrakcyjne ceny samych przelotów obejmujące także koszt bagażu. W maju lub w czerwcu będzie można polecieć do Turcji, na Majorkę, Cypr czy Maltę za 599 zł/os., cena biletu do Bułgarii to koszt 399 zł/os. a na jedną w Wysp Kanaryjskich 799 zł/os.

Tomasz Pędzik skomentował: "Już od kilku lat poprzez akcje promocyjno-informacyjne staramy się zachęcić klientów do wyjazdu przed sezonem. To duża oszczędność w budżecie ze względu na niższe ceny i dodatkowe bonusy, ale też większy komfort wypoczynku. I choć wyjazdy w maju i w czerwcu nie są jeszcze tak popularne wśród Polaków, jak wśród klientów z rynków zachodnich, coraz więcej z nich decyduje się na urlop o tej porze doceniając większy spokój w kurortach i niższe niż w szczycie sezonu temperatury. W maju i czerwcu wyjedzie z Neckermannem 32% więcej klientów niż rok temu."
Z okazji akcji, biura sprzedaży Neckermanna, zarówno miejskie jak i znajdujące się w galeriach handlowych będą otwarte przez cały weekend od godziny 10.00 do ostatniego klienta.