Reklama

Reklama

Reklama

środa, 19 wrzesień 2018 08:51

30. TravelCamp za 8 dni w Sopocie

Napisane przez MG
30. TravelCamp za 8 dni w Sopocie archiwum TravelCamp

Już po raz 30. hotelarze i managerowie turystyki będą rozmawiać o nowych trendach i narzędziach wspierających marketing i sprzedaż w branży turystycznej. Jubileuszowa edycja turystycznego barcampu odbędzie się już 27 września w Sopocie.

Tym razem eksperci wiele czasu poświęcą promocji hotelu i firmy turystycznej w mediach społecznościowych.

Będzie też mowa o monitoringu internetu, możliwości pozyskania leadów ze strony, a sposobach obniżenia kosztów finansowania hotelu. Oczywiście i tym razem nie zabraknie start upów, case studies oraz czasu na skuteczny networking i dzielenie się wiedzą.

TravelCamp jest spotkaniem nieformalnym i niezależnym organizowanym od 2010 roku przez Piotra Kasperczaka, autora bloga TravelMarketing.pl. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich, które pracują w branży turystycznej lub hotelarskiej. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji na stronie travelcamp.pl.

Najbliższa 30. edycja spotkania marketingu z turystyką TravelCamp rusza w czwartek, 27 września, o g. 13.30 w klubie Atelier w Sopocie.

Event wspierają: Social Kiwi oraz BAAK. Partnerami spotkania są: CallPage, Brand24 oraz Sprawny.Marketing.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.