Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

środa, 14 marzec 2018 18:27

Grecos - akcja promocyjna „Plażowa Wiosna”

Napisane przez MG

Plażowa Wiosna, czyli Grecja tańsza od kwietnia do czerwca Kos i Rodos – do 400 zł taniej, dla Grecji kontynentalnej ceny niższe o nawet 500 złotych. Plażowa Wiosna to propozycja Grecosa na okres, gdy w Polsce gorąco jest tylko chwilami.

W Grecji ciepło można poczuć od końcówki kwietnia, bo jest tam już słonecznie, a teraz też taniej. To również szansa by plażować i zwiedzać w spokojniejszych warunkach niż w głównym sezonie. 24 stopnie Celsjusza w maju i 28 w czerwcu - to średnie temperatury na Krecie i na kontynentalnym Peloponezie. Kefalonia to odpowiednio 23 i 28, a Ateny z Attyką – 23 i 25 stopni.

W najnowszej propozycji Grecosa takie ciepło w greckiej atmosferze kosztuje dużo mniej. Plażowa Wiosna obejmuje trzy grupy rabatowe: Greckie Wyspy, Grecję Kontynentalną oraz Śródziemnomorskie Perły. Wybrane oferty na Krecie, Kefalonii, Kos, Rodos, Lefkadzie, Zakynthos, Skopelos, Skiathos, Itace, Evii i Korfu są dostępne z rabatem do 400 zł na osobę. Attyka, Peloponez, Riwiera Olimpu i Chalkidiki można odwiedzić za nawet 500 zł mniej. Ceny na Cyprze i Majorce w wybranych hotelach z rabatem do 400 zł.

Magdalena Czech, menadżer odpowiedzialna w Grecosie za Peloponez i Wyspy Jońskie, powiedziała: „Wiosenne temperatury, choćby na Peloponezie czy Korfu, zdecydowanie pozwalają na plażowanie. Jest już słońce i ciepło, a nie ma jeszcze tłumów, dlatego to dobra pora na odpoczynek nad morzem. Dla aktywnych to dodatkowo doskonały czas by w spokoju podziwiać zabytki Grecji. Rabaty w ramach Plażowej Wiosny dotyczą pobytów z wylotem najpóźniej 22 czerwca. Oferta obowiązuje do 20 marca. Promocja nie obejmuje Cyklad, czyli Santorini, Ios i Mykonos."

www.grecos.pl/wakacje/plazowa-wiosna