Grecos – akcja promocyjna „Plażowa Wiosna”

Plażowa Wiosna, czyli Grecja tańsza od kwietnia do czerwca Kos i Rodos – do 400 zł taniej, dla Grecji kontynentalnej ceny niższe o nawet 500 złotych. Plażowa Wiosna to propozycja Grecosa na okres, gdy w Polsce gorąco jest tylko chwilami.

W Grecji ciepło można poczuć od końcówki kwietnia, bo jest tam już słonecznie, a teraz też taniej. To również szansa by plażować i zwiedzać w spokojniejszych warunkach niż w głównym sezonie. 24 stopnie Celsjusza w maju i 28 w czerwcu – to średnie temperatury na Krecie i na kontynentalnym Peloponezie. Kefalonia to odpowiednio 23 i 28, a Ateny z Attyką – 23 i 25 stopni.

W najnowszej propozycji Grecosa takie ciepło w greckiej atmosferze kosztuje dużo mniej. Plażowa Wiosna obejmuje trzy grupy rabatowe: Greckie Wyspy, Grecję Kontynentalną oraz Śródziemnomorskie Perły. Wybrane oferty na Krecie, Kefalonii, Kos, Rodos, Lefkadzie, Zakynthos, Skopelos, Skiathos, Itace, Evii i Korfu są dostępne z rabatem do 400 zł na osobę. Attyka, Peloponez, Riwiera Olimpu i Chalkidiki można odwiedzić za nawet 500 zł mniej. Ceny na Cyprze i Majorce w wybranych hotelach z rabatem do 400 zł.

Magdalena Czech, menadżer odpowiedzialna w Grecosie za Peloponez i Wyspy Jońskie, powiedziała: „Wiosenne temperatury, choćby na Peloponezie czy Korfu, zdecydowanie pozwalają na plażowanie. Jest już słońce i ciepło, a nie ma jeszcze tłumów, dlatego to dobra pora na odpoczynek nad morzem. Dla aktywnych to dodatkowo doskonały czas by w spokoju podziwiać zabytki Grecji. Rabaty w ramach Plażowej Wiosny dotyczą pobytów z wylotem najpóźniej 22 czerwca. Oferta obowiązuje do 20 marca. Promocja nie obejmuje Cyklad, czyli Santorini, Ios i Mykonos.”

www.grecos.pl/wakacje/plazowa-wiosna