Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

poniedziałek, 15 styczeń 2018 14:01

Ecco Travel - start “Wielkiej obniżki”

Napisane przez MG

Ecco Travel rozpoczęło dziś Wielką obniżkę cen. W promocji znaleźć można takie kierunki, jak Gruzja, Izrael, Chiny, Wietnam, Singapur, Indie, Tajlandia, Birma, Japonia, RPA, USA i Sri Lanka. Sprzedaż potrwa do końca miesiąca lub wyczerpania puli miejsc.

Wielka obniżka to promocja organizowana przez Ecco Travel dwa razy do roku: w styczniu i sierpniu. W bardzo dobrych cenach zarezerwować można wycieczki objazdowe na kluczowych kierunkach touroperatora. W promocji zwiedzanie Izraela możliwe jest już od 1890 zł, a Gruzji od 1990 zł. Najwięcej ofert do wyboru mają klienci zainteresowani Chinami, gdzie program „Pekin i okolice” kupić można już za 2580 zł. 3200 zł to cena, za jaką można zwiedzić Indie oraz Tajlandię. Około 4500 zł przeznaczyć trzeba na wyjazd do RPA lub Emiratów Arabskich. Marzenie o podróży do Nepalu zrealizować można już za niespełna 5000 zł. W podobnym budżecie do wyboru jest urlop w Wietnamie, czy Brazylii. W przedziale cenowym między 5000 zł, a 6000 zł znajdują się Japonia, Kambodża, Indonezja, Meksyk i Singapur. Nieco więcej powinni zarezerwować planujący podróż do Birmy, USA, Malezji, czy na Malediwy.

Aleksandra Olechnowicz, Marketing &PR Manager, powiedziała: „Wielką obniżkę” powtarzamy cyklicznie od kilku lat. Klienci i agenci już wiedzą, kiedy można spodziewać się tej promocji i czekają na nią. Zawsze, oprócz standardowych programów, dajemy jakieś nowości. W tym roku to nowa wycieczka objazdowa po Tajlandii oraz program w Brazylii. Jest też kilka propozycji łączących zwiedzanie w jednym kraju, z wypoczynkiem na innej destynacji, np. Indie i Emiraty Arabskie, Sri Lanka i Malediwy, a nawet „3 w 1”, czyli Singapur, Malezja i Tajlandia. Patrząc na sprzedaż w pierwszej połowie stycznia, dzięki rozpoczynającej się dziś promocji mamy szansę pobić rekord pod względem ilości rezerwacji założonych w jednym miesiącu. To dobry początek nowego roku, ale i wysoko postawiona poprzeczka na starcie”

Przeloty realizowane są renomowanymi liniami rejsowymi, w tym Qatar Airways, Emirates Airlines, LOT, KLM, Air France. Wszystkie terminy wyjazdów objazdowych objętych promocją są potwierdzone, a grupie zawsze towarzyszy polski pilot. To drugi, oprócz ceny, powód, dla którego Klienci wybierają ofertę akurat tego touroperatora.

Olechnowicz dodała: "Współpracujemy z jednymi z najlepszych pilotów na rynku. Część z nich obsługuje nasze grupy od lat. Dzięki temu świetnie znają destynacje, ale i nasze programy, hotele na trasie objazdu, lokalnych kontrahentów. Klienci bardzo to cenią i często pytają po powrocie o plany wyjazdowe naszych pilotów, aby móc wspólnie zwiedzić kolejne miejsce.”