Ecco Travel – start “Wielkiej obniżki”

Ecco Travel rozpoczęło dziś Wielką obniżkę cen. W promocji znaleźć można takie kierunki, jak Gruzja, Izrael, Chiny, Wietnam, Singapur, Indie, Tajlandia, Birma, Japonia, RPA, USA i Sri Lanka. Sprzedaż potrwa do końca miesiąca lub wyczerpania puli miejsc.

Wielka obniżka to promocja organizowana przez Ecco Travel dwa razy do roku: w styczniu i sierpniu. W bardzo dobrych cenach zarezerwować można wycieczki objazdowe na kluczowych kierunkach touroperatora. W promocji zwiedzanie Izraela możliwe jest już od 1890 zł, a Gruzji od 1990 zł. Najwięcej ofert do wyboru mają klienci zainteresowani Chinami, gdzie program „Pekin i okolice” kupić można już za 2580 zł. 3200 zł to cena, za jaką można zwiedzić Indie oraz Tajlandię. Około 4500 zł przeznaczyć trzeba na wyjazd do RPA lub Emiratów Arabskich. Marzenie o podróży do Nepalu zrealizować można już za niespełna 5000 zł. W podobnym budżecie do wyboru jest urlop w Wietnamie, czy Brazylii. W przedziale cenowym między 5000 zł, a 6000 zł znajdują się Japonia, Kambodża, Indonezja, Meksyk i Singapur. Nieco więcej powinni zarezerwować planujący podróż do Birmy, USA, Malezji, czy na Malediwy.

Aleksandra Olechnowicz, Marketing &PR Manager, powiedziała: „Wielką obniżkę” powtarzamy cyklicznie od kilku lat. Klienci i agenci już wiedzą, kiedy można spodziewać się tej promocji i czekają na nią. Zawsze, oprócz standardowych programów, dajemy jakieś nowości. W tym roku to nowa wycieczka objazdowa po Tajlandii oraz program w Brazylii. Jest też kilka propozycji łączących zwiedzanie w jednym kraju, z wypoczynkiem na innej destynacji, np. Indie i Emiraty Arabskie, Sri Lanka i Malediwy, a nawet „3 w 1”, czyli Singapur, Malezja i Tajlandia. Patrząc na sprzedaż w pierwszej połowie stycznia, dzięki rozpoczynającej się dziś promocji mamy szansę pobić rekord pod względem ilości rezerwacji założonych w jednym miesiącu. To dobry początek nowego roku, ale i wysoko postawiona poprzeczka na starcie”

Przeloty realizowane są renomowanymi liniami rejsowymi, w tym Qatar Airways, Emirates Airlines, LOT, KLM, Air France. Wszystkie terminy wyjazdów objazdowych objętych promocją są potwierdzone, a grupie zawsze towarzyszy polski pilot. To drugi, oprócz ceny, powód, dla którego Klienci wybierają ofertę akurat tego touroperatora.

Olechnowicz dodała: “Współpracujemy z jednymi z najlepszych pilotów na rynku. Część z nich obsługuje nasze grupy od lat. Dzięki temu świetnie znają destynacje, ale i nasze programy, hotele na trasie objazdu, lokalnych kontrahentów. Klienci bardzo to cenią i często pytają po powrocie o plany wyjazdowe naszych pilotów, aby móc wspólnie zwiedzić kolejne miejsce.”