Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 11 grudzień 2017 00:07

Neckermann otwiera sezon narciarski

Napisane przez AG
"Aniołki Piątka" i sam Piątek, Krzysztof Piątek "Aniołki Piątka" i sam Piątek, Krzysztof Piątek AG

Do Maso Corto we Włoszech przyjechało 200 klientów i agentów biura Neckermann Podróże. Wszyscy czekają na przyjazd Adama Małysza. Od jutra – jazda na nartach, testy narciarskie. Sezon narciarski w Neckermannie właśnie się zaczyna.

Impreza nie mogła się lepiej nazywać. Skiopening został zorganizowany przez Neckermann Podróże już po raz dziesiąty. Po raz drugi uczestniczy w niej Adam Małysz. W ubiegłym roku nasz mistrz uczetniczył w spotkaniu w wyjątkowym dla niego miejscu - pod stocznią w Planicy. Dla większości uczestników było to niezapomniane spotkanie. Przez dwie godziny można było mistrzowi zadać każde pytanie i na każde odpowiedział.

Organizację całej tegorocznej imprezy wziął na siebie mocny zespół z centrali Neckermanna, tzw. „Aniołki Piątka” i równie pomocni supermeni z centrali. Od poniedziałku jazda na nartach, zawody, testowanie nart i wieczór z Adamem Małyszem. Ten ostatni będzie prowadzony przez Pawła Klimka z portali skionline.pl oraz Adam Gąsiora z portalu WaszaTurystyka.pl. Fotorelacja na portalu WaszaTurystyka już niedługo.

IMG 3648

Ekipa Neckermanna oraz przedstawiciele: skionline.pl, Ski Team oraz portalu WaszaTurystyka.pl

PS: Adam Małysz z rodzina już dojechał.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.