Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

poniedziałek, 11 grudzień 2017 00:07

Neckermann otwiera sezon narciarski

Napisane przez AG
"Aniołki Piątka" i sam Piątek, Krzysztof Piątek "Aniołki Piątka" i sam Piątek, Krzysztof Piątek AG

Do Maso Corto we Włoszech przyjechało 200 klientów i agentów biura Neckermann Podróże. Wszyscy czekają na przyjazd Adama Małysza. Od jutra – jazda na nartach, testy narciarskie. Sezon narciarski w Neckermannie właśnie się zaczyna.

Impreza nie mogła się lepiej nazywać. Skiopening został zorganizowany przez Neckermann Podróże już po raz dziesiąty. Po raz drugi uczestniczy w niej Adam Małysz. W ubiegłym roku nasz mistrz uczetniczył w spotkaniu w wyjątkowym dla niego miejscu - pod stocznią w Planicy. Dla większości uczestników było to niezapomniane spotkanie. Przez dwie godziny można było mistrzowi zadać każde pytanie i na każde odpowiedział.

Organizację całej tegorocznej imprezy wziął na siebie mocny zespół z centrali Neckermanna, tzw. „Aniołki Piątka” i równie pomocni supermeni z centrali. Od poniedziałku jazda na nartach, zawody, testowanie nart i wieczór z Adamem Małyszem. Ten ostatni będzie prowadzony przez Pawła Klimka z portali skionline.pl oraz Adam Gąsiora z portalu WaszaTurystyka.pl. Fotorelacja na portalu WaszaTurystyka już niedługo.

IMG 3648

Ekipa Neckermanna oraz przedstawiciele: skionline.pl, Ski Team oraz portalu WaszaTurystyka.pl

PS: Adam Małysz z rodzina już dojechał.