Neckermann otwiera sezon narciarski

AG

Do Maso Corto we Włoszech przyjechało 200 klientów i agentów biura Neckermann Podróże. Wszyscy czekają na przyjazd Adama Małysza. Od jutra – jazda na nartach, testy narciarskie. Sezon narciarski w Neckermannie właśnie się zaczyna.

Impreza nie mogła się lepiej nazywać. Skiopening został zorganizowany przez Neckermann Podróże już po raz dziesiąty. Po raz drugi uczestniczy w niej Adam Małysz. W ubiegłym roku nasz mistrz uczetniczył w spotkaniu w wyjątkowym dla niego miejscu – pod stocznią w Planicy. Dla większości uczestników było to niezapomniane spotkanie. Przez dwie godziny można było mistrzowi zadać każde pytanie i na każde odpowiedział.

Organizację całej tegorocznej imprezy wziął na siebie mocny zespół z centrali Neckermanna, tzw. „Aniołki Piątka” i równie pomocni supermeni z centrali. Od poniedziałku jazda na nartach, zawody, testowanie nart i wieczór z Adamem Małyszem. Ten ostatni będzie prowadzony przez Pawła Klimka z portali skionline.pl oraz Adam Gąsiora z portalu WaszaTurystyka.pl. Fotorelacja na portalu WaszaTurystyka już niedługo.

IMG 3648

Ekipa Neckermanna oraz przedstawiciele: skionline.pl, Ski Team oraz portalu WaszaTurystyka.pl

PS: Adam Małysz z rodzina już dojechał.