Wkrótce kończymy rejestrację na Galę Waszej Turystyki

13 stycznia odbędzie się długo wyczekiwana Gala Waszej Turystyki, podczas której zostaną wręczone nagrody dla 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce. Równie ważnym punktem programu wydarzenia będzie Aukcja Charytatywna. Zostało już niewiele wolnych miejsc, a rejestracja na Galę jest możliwa jedynie do godziny 12.00 w czwartek.

Wydarzenie odbędzie się hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel.

W nadchodzący piątek chcemy Was zaprosić na kolejną edycję Gali Waszej Turystyki. Niech będzie ona okazją do odpoczynku od złych myśli, okazją do mniej zobowiązujących rozmów, do zabawy. Ufamy, że przy dobrej muzyce, wykwintnej kuchni i zacnych trunkach, znajdziemy wszyscy czas na relaks wśród przyjaciół, znajomych z branży turystycznej. Że poznamy się lepiej lub zawrzemy przyjaźnie i znajomości. Że przez kilka godzin będziemy się do siebie uśmiechać i Gala Waszej Turystyki da nam wszystkim zastrzyk optymizmu i energii na długie miesiące.

Gala Waszej Turystyki będzie okazją do wręczenia dyplomów i nagród wszystkim, którzy znaleźli się na „Liście 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce w roku 2022.” Zaprosimy także uczestników do udziału w Aukcji Charytatywnej. Tym razem zbierzemy pieniądze na „Wakacje Marzeń” dzieci z Domów Dziecka.

Akcja „Wakacje Marzeń” została zorganizowana po raz pierwszy z 2022 roku przez Stowarzyszenia People for People wspierana przez Turystyczną Organizację Otwartą i Polski Holding Hotelowy, oraz prywatnych darczyńców.

Na aukcji na rzecz “Wakacji Marzeń” będzie można wylicytować m.in.: trening w hotelu Sheraton Sopot z Joanną Jędrzejczyk, pamiątkowe kimono z Igrzysk Olimpijskich w Tokio z autografem mistrzyni olimpijskiej Anity Włodarczyk, spływ kajakowy Wkrą z Izabelą Stelmańską, nauka pływania na desce SUP pod okiem Marcina Wujca, czy też prywatna lekcja tańca z Aliną Dybaś.

Partnerzy Gali Waszej Turystyki

Złotym Partnerem jest Itaka

Srebrnymi Partnerami są: Polski Holding Hotelowy oraz Renaissance Warsaw Airport Hotel

Partnerami są: Nekera, MerlinX, Top Turistik, 1Bot.pl, Enter Air, Jet Travels, Gran Canaria

Program Gali Waszej Turystyki

17:45 – otwarcie rejestracji i welcome drink
18:30 – Powitanie gości
18:45 – 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce
20:00 – Kolacja
20:30 – Aukcja charytatywna
21:00 – Koncert Gwiazdy Wieczoru
01:00 – Zakończenie wieczoru

Dress code: obowiązują stroje wieczorowe

Wstęp – 250 zł

Rejestracja – gala.waszaturystyka.pl

Pamiątkowe kimono z Igrzysk Olimpijskich w Tokio z autografem mistrzyni olimpijskiej Anity Włodarczyk, wylicytujemy na Gali Waszej Turystyki