Pamiątkowe kimono z Igrzysk Olimpijskich w Tokio z autografem mistrzyni olimpijskiej Anity Włodarczyk, wylicytujemy na Gali Waszej Turystyki

Kimono

Pamiątkowe kimono z Igrzysk Olimpijskich w Tokio z autografem trzykrotnej mistrzyni olimpijskiej w rzucie młotem Anity Włodarczyk, będzie do wylicytowania na Aukcji Charytatywnej podczas Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 13 stycznia w hotelu Renaissance w Warszawie.

13 stycznia odbędzie się druga edycja Gali Waszej Turystki. Podczas niej odbędzie się Aukcja Charytatywna, z której cały dochód z aukcji zostanie przekazany na „Wakacje Marzeń” dzieci z Domów Dziecka.

Akcja „Wakacje Marzeń” została zorganizowana po raz pierwszy z 2022 roku przez Stowarzyszenia People for People wspierana przez Turystyczną Organizację Otwartą i Polski Holding Hotelowy oraz prywatnych darczyńców. W sezonie 2023 organizatorzy chcieliby potroić ilość uczestników i wysłać na wakacje około 60 dzieci.

Wśród kilkunastu przedmiotów licytacji będzie pamiątkowe kimono z Igrzysk Olimpijskich w Tokio z autografem trzykrotnej mistrzyni olimpijskiej w rzucie młotem Anity Włodarczyk. Ufundował je Polski Komitet Olimpijski.

Anita Włodarczyk to złota medalistka w rzucie młotem z Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku, Rio de de Janeiro w 2016 roku oraz Tokio w 2020 roku. To także czterokrotna mistrzyni świata w tej konkurencji z 2009, 2013, 2015 i 2017 roku oraz czterokrotna mistrzyni Europy.

Program i rejestracja TUTAJ