WizzAir rekrutuje w Polsce. Poszukiwany personel pokładowy

WizzAir rekrutuje w Polsce
WizzAir rekrutuje w Polsce / fot. MM

Wizz Air, najszybciej rozwijająca się linia lotnicza w Europie, stale rekrutuje pracowników w Polsce. Najbliższe spotkania dla kandydatów odbędą się w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Gdańsku i Szczecinie. Osoby, które marzą o karierze w chmurach i chcą wziąć udział w rekrutacji zapraszamy na dni otwarte już dziś.

W ramach akcji rekrutacyjnej linia organizuje szereg spotkań, na których kandydaci na członków personelu pokładowego będą mogli dowiedzieć się więcej na temat pracy w linii Wizz Air. Na sesje rekrutacyjne kandydaci powinni przybyć punktualnie o 9 rano, z aktualnym CV w języku angielskim, będąc przygotowanym na cały dzień zajęć, w tym osobiste prezentacje, odgrywanie scenek sytuacyjnych, ćwiczenia zespołowe i indywidualną rozmowę kwalifikacyjną.

Dołączając do Wizz Air członkowie personelu pokładowego mogą spodziewać się konkurencyjnego wynagrodzenia w jednej z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie, a także dostępu do wiodącego w branży szkolenia i miesięcznego harmonogramu pracy publikowanego co dwa tygodnie. Załoga będzie pracować w przyjaznym i wielokulturowym środowisku, mogąc skorzystać z wielu możliwości rozwoju kariery, takich jak program Wizz Air – Od załogi kabinowej do kapitana, który wspiera obecnych członków personelu pokładowego w uzyskaniu licencji pilota zawodowego. Załoga kabinowa ma także w ramach premii zapewnione zniżki na loty i bilety dla rodziny i przyjaciół.

Zaplanowane spotkania są częścią globalnej akcji rekrutacyjnej personelu pokładowego i pilotów w całej sieci Wizz Air w związku z planami zwiększenia przepustowości i rozbudowy floty linii w ciągu najbliższych 10 lat aż do 500 samolotów. Pracownicy dołączają do Wizz Air w okresie rozwoju linii – tylko w ubiegłym roku zostało otwartych 18 baz i uruchomiono ponad 300 nowych tras Wizz Air.

Wizz Air inwestuje w zrównoważony rozwój floty

NADCHODZĄCE DNI REKRUTACYJNE WIZZ AIR W POLSCE

 

DATA MIEJSCE
02.12 KATOWICE  Novotel Katowice Centrum, al. Rozdzienskiego 16

????  http://bityl.pl/JXJjL

03.12 KRAKÓW Ibis Kraków Centrum- ul. Władysława Syrokomli 2

????  http://bityl.pl/Zm2iv

03.12 WARSZAWA Hampton by Hilton Warsaw Airport, 17 Stycznia

????  http://bityl.pl/aG0YZ

07.12 GDAŃSK Qubus Hotel Gdansk, Chmielna 47/52

????  http://bityl.pl/IU2Vn

09.12 SZCZECIN  Campanile Hotel, WYSZYNSKIEGO 30

????  http://bityl.pl/S73RQ