Wizz Air wprowadza nowy model subskrypcyjny. Podróże ze stałą opłatą z Wizz MultiPass

fot. materiały prasowe

Wizz Air ogłosił wprowadzenie swojego najnowszego produktu – Wizz MultiPass, który pozwala na częste podróże do i z miasta rodzinnego za stałą miesięczną opłatą. Polska została wybrana jako kraj testowy na okres sześciu miesięcy, a pasażerowie będą mogli korzystać z produktu od maja 2023 roku.

Wizz MultiPass można kupić i odnowić pierwszego dnia każdego miesiąca, a pasażerowie mogą zacząć latać od piątego dnia miesiąca. Każda płatność daje 30 dni na loty czyli od piątego do piątego. Możliwa jest również wcześniejsza subskrypcja, jeśli do końca miesiąca pozostało mniej niż pięć dni, jednak karta bankowa zostanie obciążona na początku miesiąca.

Pasażerowie mogą zablokować ceny biletów i bagażu na cały okres sześciu miesięcy bez względu na sezonowość, a raz w miesiącu mogą włączyć wejście w oferty lotów na polskich trasach międzynarodowych, płacąc tylko za bilet i bagaż.

„Cieszymy się, że możemy wprowadzić nowy, długo oczekiwany produkt dla naszych klientów podróżujących z Polski. Usługa Wizz MultiPass to świetna okazja dla osób często podróżujących, aby zapewnić sobie dostęp do najlepszych cen bez względu na porę roku. Wierzymy, że dzięki innowacyjnemu produktowi nasi pasażerowie z Polski będą mieli jeszcze więcej możliwości podróżowania do swoich ulubionych destynacji lub odkrywania nowych i zmiany destynacji co miesiąc z abonamentem” – powiedziała Alexandra Avadanei, chief revenue officer w Wizz Air.

Wizz Air przekłada inaugurację nowej trasy do Armenii. Powodem brak decyzji ULC