Wizz Air – cztery nowe trasy z Polski

fot. Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air uruchomi od czerwca cztery nowe trasy z Polski: z Lublina do Burgas, z Poznania i Warszawy do Lwowa oraz z Warszawy do Malagi.

Połączenia będą realizowane dwa razy w tygodniu na trasach Lublin – Burgas (środy i niedziele), Poznań – Lwów (czwartki i niedziele) i Warszawa – Malaga (poniedziałki i piątki), natomiast połączenie Warszawa – Lwów- trzy razy w tygodniu (poniedziałki, środy i piątki).

Pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji usługę WIZZ Flex. Wybierając tę usługę, pasażerowie mogą być pewni, że w przypadku zmiany okoliczności lub po prostu chęci podróżowania w innym terminie lub w inne miejsce, mogą anulować lot do 3 godzin przed odlotem bez żadnych opłat i otrzymać 100% pierwotnej kwoty taryfy, która jest zwracana w postaci kredytu WIZZ. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji, zwłaszcza w tym niepewnym czasie.

Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedziała: „Jest nam niezmiernie miło ogłosić kolejne trasy WIZZ z Polski. Wraz z nadchodzącym latem, chcemy zaoferować naszym pasażerom jak najszerszy wachlarz możliwości podróżowania. Wierzymy, że w sezonie wakacyjnym nasi pasażerowie będą mogli spełniać swoje podróżnicze marzenia i realizować swoje plany wyjazdowe. Bułgaria, Hiszpania i Ukraina dodane dziś do polskiej siatki połączeń WIZZ czekają! Jesteśmy przekonani, że nowe trasy dostarczą Polakom jeszcze więcej możliwości bezpiecznego podróżowania. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air.”

Wizz Air połączy Rzeszów z Luton i Oslo

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center