Wizz Air – 200 tras z 10 lotnisk w letnim rozkładzie lotów z Polski w roku 2022

Wizz Air rozszerza sieć letnich połączeń z polski
Samolot Wizz Air na lotnisku w Rzeszowie/fot. Robert Neumann

Linia lotnicza Wizz Air oferuje w letnim rozkładzie lotów na rok 2022 około 200 tras z 10 lotnisk w Polsce, zarówno do europejskich metropolii, jak i kierunków wakacyjnych.

Aby pomóc pasażerom i załodze podróżować bezpiecznie i bezproblemowo, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny ułatwiające utrzymywanie dystansu fizycznego podczas wchodzenia na pokład oraz zwiększenie czystości w samolocie. Pasażerowie powinni odprawiać się drogą elektroniczną oraz dokonywać płatności online za usługi (m.in. wykupując dodatkowy bagaż), aby zminimalizować zbędny kontakt fizyczny na lotnisku. W celu prób powstrzymania rozprzestrzeniania się możliwych infekcji, pasażerowie są proszeni o przestrzeganie nowych zasad dotyczących dystansu fizycznego zarówno podczas wchodzenia jak i schodzenia z pokładu.

Pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji usługę WIZZ Flex. Wybierając tę usługę, pasażerowie mogą być pewni, że w przypadku zmiany okoliczności lub po prostu chęci podróżowania w innym terminie lub w inne miejsce, mogą anulować lot do 3 godzin przed odlotem bez żadnych opłat i otrzymać 100 proc. pierwotnej kwoty taryfy, która jest zwracana w postaci kredytu WIZZ. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji, zwłaszcza w tym niepewnym czasie.

Paulina Gosk, w Wizz Air, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air powiedziała: „Wizz Air z radością prezentuje rozkład na lato 2022. Wiele atrakcyjnych kierunków dla podróży biznesowych i turystycznych, takich jak Londyn Luton, Madryt, Rzym, Larnaka, Kutaisi, Malta, Santorini, Rodos i mnóstwo innych z 10 polskich lotnisk jest dostępnych w niskich cenach w najnowszej ofercie WIZZ. Dzięki wdrożonym procedurom higienicznym na pokładzie, pasażerowie mogą podróżować bezpiecznie i wygodnie.”

Wizz Air – cztery nowe trasy z Polski

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center