W piątkowej Aukcji Charytatywnej wylicytujemy 18 przedmiotów

Aukcja w 2022 roku

Spływ Dunajcem oraz Wkrą, luksusowa kolacja i lepienie rogali świętomarcińskich, kursy tańca, boksu i pływania na SUP, weekend z Babą z gór i przelot samolotem akrobatycznym – między innymi te przedmioty będą do wylicytowania na Aukcji Charytatywnej podczas Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 13 stycznia w hotelu Renaissance w Warszawie.

Prywatna lekcja tańca z Aliną Dybaś, prezeską Turystycznej Organizacji Otwartej i instruktorką tańca latino solo, będzie do wylicytowania na Aukcji Charytatywnej podczas Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 13 stycznia w hotelu Renaissance w Warszawie.

13 stycznia odbędzie się druga edycja Gali Waszej Turystki. Podczas niej odbędzie się Aukcja Charytatywna, z której cały dochód z aukcji zostanie przekazany na „Wakacje Marzeń” dzieci z Domów Dziecka.

Akcja „Wakacje Marzeń” została zorganizowana po raz pierwszy z 2022 roku przez Stowarzyszenia People for People wspierana przez Turystyczną Organizację Otwartą i Polski Holding Hotelowy oraz prywatnych darczyńców. W sezonie 2023 organizatorzy chcieliby potroić ilość uczestników i wysłać na wakacje około 60 dzieci.

Oto przedmioty, które będzie można wylicytować:

1. Unikalny kurs robienia rogali świętomarcińskich w towarzystwie Jana Mazurczaka, prezesa Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej oraz Rogalowego Mistrza w Rogalowym Muzeum Poznania.

2. Weekend w Beskidzie Sądeckim z Babą z Gór.

3. Spływ kajakowy Wkrą w towarzystwie Izabeli Stelmańskiej, prezeski Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

4. Miejsce w jury Festiwalu „Śląskie Smaki” w 2023 roku

5. Voucher na imprezę zamknięcia sezonu zimowego Nekera Ski Closing oraz kurs jazdy na nartach prowadzony przez dwóch specjalistów i instruktorów narciarstwa

6. Całodniowe zwiedzanie Szybenika w Chorwacji z Agnieszką Puszczewicz, do niedawna dyrektorką Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej w Polsce.

7. Szkolenie pływania na desce SUP pod okiem Marcina Wujca, prezesa Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych.

8. Voucher na City break w Wenecji z przelotem dla dwóch osób ufundowany przez biuro Itaka.

9. Voucher na całodniowe zwiedzanie Liverpoolu szlakiem The Beatles dla 8 osób.

10. Rafting pod Dunajcu (w pontonie lub w kajaku) z Chrystian Półchłopkiem – mistrzem Europy i wice mistrzem Świata w kajakarstwie górskim.

11. Kolacja z Łukaszem Hajkowskim, prezesem AXA Partners. Voucher obejmuje kolację w Restauracji Mielżyński przy ulicy Czerskiej w Warszawie oraz butelkę wina z winnicy AXA we Francji.

12. Prywatna lekcja tańca z Aliną Dybaś, prezeską Turystycznej Organizacji Otwartej i instruktorką tańca latino solo.

13. Zestaw trzech zdjęć z autografami Luizy Złotkowskiej, Katarzyny Woźniak i Iwony Marcinkiewicz – medalistek olimpijskich ufundowany przez Polski Komitet Olimpijskich.

14. Pamiątkowe kimono z Igrzysk Olimpijskich w Tokio z autografem trzykrotnej mistrzyni olimpijskiej w rzucie młotem Anity Włodarczyk.

15. Plastron startowy Petry Vlhovej, mistrzyni olimpijskiej i świata w slalomie oraz zdobywczyni Pucharu Świata

16. Chusta wielofunkcyjna, w której Monika Witkowska była na szczycie K2, książka z autografem oraz kamyk z bazy wysuniętej pod K2.

17. Trening mistrzynią świata kategorii UFC, Joanną Jędrzejczyk w hotelu Sheraton Grand Sopot.

18. 15-minutowy przelot akrobacyjny samolotem Extra 300 z pilotem z Orlen Grupy Akrobacyjnej Żelazny, ufundowany przez Marcina Mączyńskiego, sekretarza generalnego Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

Program Gali i rejestracja TUTAJ