Trening w hotelu Sheraton Sopot z Joanną Jędrzejczyk, mistrzynią świata federacji UFC, wylicytujemy na Gali Waszej Turystyki

fot. archiwum Joanny Jędrzejczyk

Trening mistrzynią świata kategorii UFC, Joanną Jędrzejczyk w hotelu Sheraton Grand Sopot, będzie do wylicytowania na Aukcji Charytatywnej podczas Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 13 stycznia w hotelu Renaissance w Warszawie.

13 stycznia odbędzie się druga edycja Gali Waszej Turystki. Podczas niej odbędzie się Aukcja Charytatywna, z której cały dochód z aukcji zostanie przekazany na „Wakacje Marzeń” dzieci z Domów Dziecka.

Akcja „Wakacje Marzeń” została zorganizowana po raz pierwszy z 2022 roku przez Stowarzyszenia People for People wspierana przez Turystyczną Organizację Otwartą i Polski Holding Hotelowy oraz prywatnych darczyńców. W sezonie 2023 organizatorzy chcieliby potroić ilość uczestników i wysłać na wakacje około 60 dzieci.

Wśród kilkunastu przedmiotów licytacji trening mistrzynią świata kategorii UFC, Joanną Jędrzejczyk w hotelu Sheraton Grand Sopot

Joanna Jędrzejczyk to Trzykrotna zawodowa mistrzyni świata, dwukrotna mistrzyni Europy oraz czterokrotna amatorska mistrzyni świata.

Program Gali i rejestracja TUTAJ