Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 23 lipiec 2019 20:51

Ryanair: Hiszpania letnim numerem 1

Napisane przez MG
Ryanair: Hiszpania letnim numerem 1 archiwum Ryanaira

Linia lotnicza Ryanair opublikowała wyniki ankiety Summer Trends, z których wynika, że pasażerowie przewoźnika najchętniej latem wybierają Majorkę, Alicante oraz Malagę.

Wśród rodzin z dziećmi najpopularniejszymi kierunkami są Cypr, Tel Awiw, oraz Lanzarotte.

Wśród par prym wiodą Ibiza, Majorka oraz Teneryfa, zaś studenci wybierają Zadar, Sewillę oraz Barcelonę.

Alejandra Ruiz z Ryanaiara powiedziała: „Ulubionym kierunkiem wakacyjnym naszych klientów została Hiszpania. Warto również odnotować, że w ankiecie Summer Trends wysoko uplasowały się Cypr, Tel Awiw oraz Zadar. Z okazji opublikowania wyników ankiety wprowadzamy promocję lotów w okresie wrzesień – listopad. Rezerwacji biletów tańszych nawet o 20proc. można dokonać na ryanair.com jedynie do czwartku (25 lipca) do północy."

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.