Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 11 lipiec 2019 16:02

Tomasz Schweda dyrektorem generalnym hotelu Mercure Kraków Stare Miasto.

Napisane przez MG
Tomasz Schweda Tomasz Schweda archiwum Accor

Tomasza Schweda, który przez ostatnie dwa lata pełnił funkcję dyrektora operacyjnego hotelu Mercure Kraków Stare Miasto, objął stanowisko dyrektora generalnego tego obiektu.

Tomasz Schweda przygodę z hotelarstwem rozpoczął od stanowiska recepcjonisty w jednym z hoteli Grupy Orbis i Accor, w kolejnych latach pracował na stanowiskach: szef zmiany recepcji, kierownik recepcji, kierownik ds. hotelowych oraz dyrektor sprzedaży i marketingu w hotelach międzynarodowych sieci w Polsce.

Tomasz Schweda jest absolwentem ekonomicznej szkoły wyższej na kierunku zarządzanie o specjalności euromarketing w turystyce i hotelarstwie, oraz z zakresu komunikacji w biznesie.

Ukończył również studia podyplomowe Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie w obszarze kompetencji menedżerskich oraz szkołę muzyczną.

Prywatnie Tomasz Schweda interesuje się muzyką, gra na skrzypcach i fortepianie. Czas wolny spędza podróżując, nieustannie poznając wyjątkowe hotele na całym świecie.
Tomasz Schweda, głosami kapituły konkursu „Hotelarz Roku 2018”, zwyciężył w kategorii Hotelarz do 35. roku życia.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.