Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 12 kwiecień 2019 15:56

Nowa linia autobusowa połączy lotnisko z hotelami w Tel Awiwie

Napisane przez MG
Nowa linia autobusowa połączy lotnisko z hotelami w Tel Awiwie archiwum GoIsrael

 Nowa linia o numerze 445 będzie kursowała co godzinę, przez całą dobę, od niedzieli do czwartku.

Obsługą jej zajmie się firma transportowa Kavim. Autobusy zabiorą turystów z lotniska Ben-Guriona na trasie, która przebiega między kompleksami hotelowymi Tel Awiwu, ulicami - Ben Yehuda, Yehuda Halevi, Menachema Begina, dalej do stacji kolejowej w Tel Awiwie.

W piątek linia będzie działać do godziny przed rozpoczęciem szabatu, a w sobotę w godzinę po jego zakończeniu. Koszt podróży to 9.30 szekli – za przejazd można zapłacić kartą Israel Pass „Rav-Kav” lub gotówką oraz kartą płatniczą.

Do tej pory działały tylko dwie linie autobusowe na lotnisko Ben Guriona, jedna do Jerozolimy, obsługiwana przez firmę Afikim, a druga do Berszewy, którą organizuje firma Metropoline.

https://itn.co.il/top-stories/new-bus-line-to-connect-ben-gurion-airport-with-hotels-in-tel-aviv/

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.