Reklama

Reklama

Reklama

środa, 20 marzec 2019 08:53

Condor – siatka połączeń long – haul na Lato 2019

Napisane przez AG
Condor – siatka połączeń long – haul na Lato  2019 archiwum Condora

Linie lotnicze Condor charakteryzuje duża sezonowość oferty – siatka połączeń przewoźnika w okresie letnim i zimowym znacząco się od siebie różni. Linie doskonale wykorzystują sezonowe wahania popytu i dostosowują swoje oferowanie do realnego zapotrzebowania rynku.

Ze swej bazy we Frankfurcie nad Menem (a w wybranych przypadkach także z Monachium i Dusseldorfu) niemiecki przewoźnik oferuje regularne rejsy do najciekawszych, często bardzo egzotycznych zakątków świata.

Dzięki współpracy z przewoźnikami dolotowymi, pasażerom rozpoczynającym podróż w Polsce Condor oferuje atrakcyjne pakiety taryf do wszystkich swych destynacji dalekiego zasięgu w trzech klasach podróży: ekonomicznej, Premium i Biznes.

W zaczynającym się wkrótce sezonie letnim linie lotnicze Condor posiadają w swojej siatce połączeń tak atrakcyjne destynacje jak:

• Afryka: Kilimandżaro, Mombasa, Zanzibar, Windhuk
• Azja: Kuala Lumpur
• Karaiby: Barbados, Hawana, Holguin, Montego Bay, Punta Cana, San Juan, Santo Domingo, Tobago, Varadero
• Ameryka Centralna i Południowa: Cancun, San Jose, Fortaleza, Recife
• USA i Kanada: m.in. Anchorage, Baltimore – Washington, Las Vegas, Nowy Orlean, Phoenix, Seattle, Vancouver Whitehorse

Wszystkie te destynacje objęte są również atrakcyjną ofertą dla grup - czytaj TUTAJ
W celu uzyskania szczegółowej informacji zapraszamy do kontaktu pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.