Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 05 listopad 2018 19:38

Ryanair – 13,1 mln pasażerów w październiku

Napisane przez MG
Ryanair – 13,1 mln pasażerów w październiku archiwum Ryanaira

W październiku liczba pasażerów obsłużonych przez linie Ryanair wzrosła 11 proc. do 13,1 mln.

W tym ruch lotniczy samego Ryanaira wzrósł o 7 proc. do 12,6 mln pasażerów, zaś ruch lotniczy linii Lauda wyniósł 0,5 mln pasażerów.

Kenny Jacobs z Ryanaira powiedział: „Ruch lotniczy Ryanaira w październiku (łącznie z Lauda) wzrósł o 11 proc. do 13,1 miliona pasażerów.
Niestety w październiku ponad 300 lotów zostało odwołanych z uwagi na 5-dniowy strajk agentów handlingowych na lotnisku Zaventem w Brukseli, złe warunki atmosferyczne oraz braki kadrowe wśród kontrolerów ruchu lotniczego w Wielkiej Brytanii, Francji oraz Niemczech. Ryanair wykonał łącznie ponad 71,400 lotów, a nasza punktualność wyniosła ponad 80 proc. Ryanair nadal będzie oferował loty w najniższych cenach z najwyższą punktualniością wśród największych przewoźników w UE.”

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.