Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 13 lipiec 2018 08:51

easyJet połączy Kraków z Londynem

Napisane przez MG
easyJet połączy Kraków z Londynem archiwum easyJet

Linia lotnicza easyJet ogłosiła połączenia z Krakowa do Londynu Luton cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i w niedziele.

Pierwszy rejs zaplanowany jest na 29 października 2018 roku.

Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport, powiedział: „easyJet był jednym z pierwszych przewoźników niskokosztowych na krakowskim lotnisku; oferuje loty ze stolicy Małopolski już od czternastu lat. easyJet jest wśród największych linii lotniczych, także pod względem liczby obsługiwanych pasażerów i oferowanych rejsów prosto z Krakowa.”

Sophie Dekkers, Director UK Market, dodała: „Obserwujemy wzrost liczby podróżnych, którzy chcą latać z easyJet na krakowskich trasach. Jesteśmy przekonani, że atrakcyjne ceny biletów nowego połączenia do londyńskiego Luton,sprawią że okaże się ono popularne wśród osób podróżujących służbowo i turystycznie. Jesteśmy zaangażowani w rozwój połączeń z Krakowa, wspierając rozwój turystyki i biznesu. Cieszymy się z rozwoju siatki połączeń easyJet w Krakowie, dodając siódme połączenie do Wielkiej Brytanii.”

Trasę pomiędzy Krakowem a Londynem Luton będą obsługiwały samoloty Airbus A 320. Bilety w cenie od 134 zł można będzie wkrótce nabyć na stronie przewoźnika.

Radosław Włoszek skomentował: „Wielka Brytania jest najczęściej wybieranym kierunkiem podróży wśród naszych pasażerów. Londyn Luton jest już czwartym londyńskim portem lotniczym w siatce połączeń krakowskiego lotniska.”

 

Newsletter
Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.