Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 12 kwiecień 2018 20:55

Lotnisko w Poznaniu – marzec lepszy o ponad 30 proc.

Napisane przez MG
Lotnisko w Poznaniu – marzec lepszy o ponad 30 proc. archiwum Lotniska w Poznaniu

W marcu z usług Lotniska Poznań-Ławica skorzystało 143,7 tys. pasażerów, o 30,3 proc. więcej niż w trzecim miesiącu 2017 roku.

W rejsach regularnych odnotowano 40,2 tys pasażerów (wzrost o 25 proc.), w rejsach linii niskokosztowym - 90,46 tys. (+27 proc), zaś w ruchu czarterowym - 12,59 tys. (+88 proc.).
Najpopularniejszymi kierunkami w styczniu były Warszawa (rejsy regularne), Londyn Luton (tanie linie) oraz Hurghada (czartery).

Od 1 stycznia w Poznaniu obsłużono 405 tys. pasażerów, o 31,1 proc. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.