Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 15 wrzesień 2016 09:53

Ryanair - nowy rozkład lotów ze Szczecina

Napisane przez MG
Ryanair - nowy rozkład lotów ze Szczecina archiwum Ryanair'a

W siatce połączeń Ryanair’a z lotniska w Szczecinie na lato 2017 znalazły się: Warszawa, Dublin, Liverpool i Londyn.

Samoloty do Warszawy będa latać codziennie, do Dublina i Liverpoolu - dwa razy tygodniowo, do Londynu Stansted - codziennie

Juliusz Komorek – członek zarządu Ryanaira ds. regulacyjnych i prawnych powiedział: “Cieszymy się bardzo mogąc ogłosić rozkład lotów ze Szczecina na lato 2017, szczególnie, że w naszej siatce połączeń obok Dublina, Liverpoolu oraz Londynu znalazła się Warszawa (lotnisko Chopina). Połączenie będzie obsługiwane codziennie od 27 marca 2017 r. Łącznie na lotnisku w Szczecinie obsłużymy 270.000 klinetów i przyczynimy się do powstania 200 miejsc pracy. Z okazji ogłoszenia rozkładu lotów na lato 2017 wprowadzamy do sprzedaży bilety z/do Szczecina już od 29 zł. Bilety w obniżonych cenach dostępne są na www.ryanair.com do wtorku (20 września) do północy.”

Maciej Dziadosz, prezes zarządu Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów dodał: “Od lat współpracujemy z linią lotniczą Ryanair. Jest to partner pozwalający naszemu lotnisku na rozwój siatki połączeń, a mieszkańcom regionu Pomorza Zachodnego gwarantujący dostęp do niskich cen biletów i wysokiej jakości usług. To dzięki takim liniom lotniczym jak Ryanair, wiele osób z naszego regionu mogło pozwolić sobie na pierwszą w życiu podróż lotniczą, powiększając grono nowych pasażerów Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów. Jesteśmy pewni, że nowe połączenie Ryanair pozwoli naszemu lotnisku gościć kolejne osoby, dla których przygoda z lataniem będzie miała początek właśnie na naszym lotnisku”.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.