Reklama

Reklama

Reklama

środa, 04 listopad 2015 11:11

Ryanair - październik lepszy o 15 proc.

Napisane przez MG
Ryanair - październik lepszy o 15 proc. archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła, że w październiku przewiozła 9,68 mln pasażerów, o 15 proc. więcej niż w październiku 2014 roku.

Obłożenie miejsc w samolotach przewoźnika wzrosło o 5 punktów procentowych do 94 proc. Ruch lotniczy w porównaniu rok do roku do października wzrósł o 17 proc. do 98,6 miliona pasażerów.

Kenny Jacobs z Ryanaira powiedział: "Te rekordowe wyniki liczby pasażerów oraz wypełnienia samolotów udało się osiągnąć dzięki niskim cenom, coraz wcześniejszym rezerwacjom, programowi "Always Getting Better" oraz wysokiemu poziomowi obsługi klienta. Październikowe wzrosty są znacznie wyższe niż przewidywaliśmy. Klienci Ryanaira mogą liczyć na jeszcze więcej udogodnień. Jest to już drugi rok trwania programu "Always Getting Better", który obejmuje m. in. nową stronę internetową, nową aplikację mobilną, nowe wnętrza samolotów, nowe mundury załóg pokładowych oraz nowe menu. Ryanair dostarcza znacznie więcej niż tylko niskie ceny w Europie".

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.