Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 14 kwiecień 2015 17:20

Marcowe wzrosty Ryanair’a

Napisane przez MG
Marcowe wzrosty Ryanair’a archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair przewiozła w marcu 6,67 mln pasażerów, to o 28 proc. więcej niż w tym samym miesiącu w roku 2014.

Obłożenie samolotów wzrosło o 10 punktów procentowych, do 90 proc. zaś liczba pasażerów obsłużonych w ostatnich dwunastu miesiącach wyniosła 90,5 mln (wzrost w porównaniu do poprzednich 12 miesięcy o 11 proc.).

Kenny Jacobs, dyrektor marketingu Ryanair'a powiedział: „W marcu ruch pasażerski wzrósł tak mocno za sprawą naszych najniższych cen, a także dzięki wdrażaniu programu ulepszania obsługi klienta „Always getting better" (AGB), który jest ogromnym sukcesem firmy i przewyższył nasze oczekiwania. Dzięki wprowadzonym zmianom wskaźnik wypełnienia samolotów znacząco wzrósł przy zwiększonym oferowaniu w sezonie zimowym. W 2015 roku klienci mogą spodziewać się dalszych udoskonaleń serwisu, jaki wprowadzimy w ramach naszego programu AGB, który zawiera nową stronę internetową oraz aplikację mobilną, nowe wnętrza kabiny, nowe mundury załogi pokładowej i nowe menu, obniżone opłaty lotniskowe, a także nowe funkcje cyfrowe takie jak: opcja „hold the fare" i funkcja porównywania cen oraz dostępność do obszernych informacji na temat destynacji do których latamy."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.