Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 24 wrzesień 2015 09:18

Dubaj – 7mln turystów w I półroczu

Napisane przez MG
Dubaj – 7mln turystów w I półroczu materialy prasowe

W pierwszych sześciu miesiącach tego roku, Dubaj odwiedziło 7 mln turystów. To o 9 proc. więcej niż w analogicznym okresie 2014 roku.

Jest to głownie efekt nowej strategii turystycznej zatwierdzonej w 2013 roku, która zakłada, że do 2020 roku liczba turystów odwiedzających Dubaj wzrośnie do 20 mln. Program strategiczny o nazwie „Wizja Turystyki 2020" zakłada przyciągnięcie turystów poprzez różnego rodzaju działania, np.: rozwój infrastruktury turystycznej, wzmocnienie oferty produktowej i marketingu.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.