Ryanair ogłasza współpracę z Etraveli Group

RYANAIR I OSPREY FLIGHT SOLUTIONS PRZEDŁUŻAJĄ PARTNERSTWO NA 5 LAT
fot. Ryanair

Ryanair poinformował o nowym partnerstwie z Etraveli Group. W ramach współpracy, marki OTA takie jak Mytrip, Gotogate i Flightnetwork będą mogły oferować tanie loty Ryanair swoim klientom.

To partnerstwo to dobra wiadomość dla wszystkich klientów Etraveli Group z Europy, którzy chcą korzystać z atrakcyjnych cenowo biletów Ryanair do ponad 240 destynacji. Podobnie jak w przypadku istniejących umów Ryanair „Approved OTA”, najnowsza umowa gwarantuje konsumentom rezerwację lotów poprzez platformę Etraveli Group. Dodatkowo, wszelkie dane kontaktowe i informacje o płatnościach są przekazywane do Ryanair zapewniając im dostęp do konta myRyanair i bezpośrednie otrzymywanie ważnych informacji o lotach.

„Z przyjemnością ogłaszamy nasze najnowsze partnerstwo Approved OTA z Etraveli Group i jej markami OTA, w tym MyTrip, Gotogate i Flightnetwork, które umożliwią klientom Etraveli Group rezerwację tanich lotów Ryanair z gwarancją pełnej transparentności cen i pełnego dostępu do ich rezerwacji. Z przyjemnością będziemy przez kolejne lata współpracować z Etraveli Group i obsługiwać ich klientów na pokładzie naszej wiodącej na rynku siatki połączeń Ryanair” – mówi Dara Brady, CMO w Ryanair.

„Niezwykle cieszy nas partnerstwo z Ryanair. Z niecierpliwością czekamy na wspólne działania, które nastąpią w niedługiej przyszłości. Ta współpraca nie tylko zwiększy naszą pozycję, ale także zapewni naszym klientom wiele korzyści związanych z bezproblemowym dostępem to rozległej sieci Ryanair. Jest to zgodne z naszą misją oferowania najlepszych na świecie treści lotniczych naszym klientom i partnerom zarówno w Europie, jak i poza nią. Wykorzystując nasze nowoczesne rozwiązania technologiczne, w tym Virtual Interlining, pragniemy zwiększyć komfort podróży i napędzać rozwój podróży lotniczych w przyszłości” – komentuje Johan Elwin, CCO Etraveli Group.

Ryanair nawiązał kolejne partnerstwo z OTA