Ryanair nawiązał kolejne partnerstwo z OTA

Ryanair poinformował o swoim nowym partnerstwie z globalnym internetowym biurem podróży (OTA), lastminute.com, które będzie teraz mogło oferować loty Ryanair w ramach dynamicznych pakietów wakacyjnych i lotów.

Ryanair ogłosił nowe partnerstwo Approved OTA z lastminute.com. Umowa ta umożliwia klientom lastminute.com rezerwację lotów Ryanair jako część pakietów wakacyjnych lub pojedynczych lotów, zapewniając przekazanie ich danych kontaktowych i informacji dotyczących płatności bezpośrednio do Ryanair. Dzięki temu klienci mają dostęp do swojego konta myRyanair i otrzymują informacje o lotach bez konieczności dodatkowej weryfikacji danych, co muszą nadal robić nieautoryzowani użytkownicy OTA.

„Mamy przyjemność ogłosić nasze najnowsze partnerstwo Approved OTA z globalnym gigantem OTA, lastminute.com. Ta współpraca jest świetną wiadomością dla klientów, ponieważ lastminute.com będzie teraz upoważnione do oferowania tanich lotów Ryanair w ramach swoich dynamicznych pakietów wakacyjnych i lotów. Stawia je to w wyraźnym przeciwieństwie do nieautoryzowanych OTA, które nadal obciążają klientów ukrytymi marżami i dostarczają Ryanair fałszywe dane kontaktowe klientów i informacje o płatnościach. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z lastminute.com i na możliwość przewożenia ich pasażerów na pokładzie naszych samolotów Ryanair w nadchodzących latach” – skomentował Dara Brady z Ryanair.

„Jako europejski lider Travel-Tech w dziedzinie dynamicznych pakietów wakacyjnych, wiemy, że partnerstwo z Ryanair zapewni elastyczność, wybór i wartość dla klientów poszukujących najlepszych wakacji i lotów. Cieszymy się na bliską współpracę z Ryanair” – dodał Luca Concone, CEO lastminute.com.