Rejestracja na XIII Forum Promocji Turystycznej już otwarta
Dołącz do jednego z najważniejszych wydarzeń branży turystycznej w Polsce. XIII edycja Forum Promocji Turystycznej odbędzie się 11 października 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
Podczas tego spotkania skupimy się na kluczowych aspektach przyszłości branży turystycznej. W trakcie trzech sesji tematycznych porozmawiamy o wpływie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań na rozwój turystyki, strategiach związanych z promocją destynacji turystycznych oraz wyzwaniach i możliwościach rozwoju turystyki zorganizowanej.
Forum Promocji Turystycznej to doskonała okazja do zdobycia wiedzy, nawiązania nowych relacji biznesowych i dzielenia się doświadczeniami z ekspertami branży. Współtworzyć to wydarzenie będą Śląska Organizacja Turystyczna i Silesia Convention Bureau, a całość wydarzenia wspiera Województwo Śląskie.
„To będzie niezwykłe wydarzenie, w magicznych miejscach. Niby oczywiste, ale jakże nieziemskie jest to śląskie. Industrialność i natura, tradycja i nowoczesność, to wszystko czeka was na najbliższym Forum Promocji Turystycznej” – mówi Adam Wawoczny, prezes zarządu Śląskiej Organizacji Turystycznej.
Międzynarodowe Centrum Kongresowe: komfort i funkcjonalność
Międzynarodowe Centrum Kongresowe (MCK) w Katowicach to wyjątkowe miejsce na mapie biznesowych wydarzeń w Polsce. Otwarte w 2015 roku, zachwyca postindustrialną estetyką i funkcjonalnym designem. To multifunkcyjny obiekt, łączący funkcje kongresowe, konferencyjne, wystawiennicze, targowe i widowiskowe. Przeznaczony dla 15 tys. użytkowników, MCK razem ze słynnym Spodkiem tworzy jedną z największych aren dla kongresów, wystaw i wydarzeń sportowych w kraju.
Ten nowoczesny budynek, zwycięzca plebiscytu Bryła Roku 2015, przyciąga swoją oryginalnością i zieloną okolicą prowadzącą do Spodka, tworząc niepowtarzalny klimat i energię. Wykończenia z szlachetnych materiałów, takich jak drewno, szkło i stal, zapewniają komfortowe otoczenie dla wymagającego biznesowego środowiska.
Do końca sierpnia można skorzystać z najniższej możliwej ceny biletów na XIII edycję Forum Promocji Turystycznej. Nie przegap okazji i zarejestruj się już teraz. Zachęcamy również do dalszego śledzenia naszych komunikatów.
POWIĄZANE WPISY
22 września 2023
Braki kadrowe, skostniała kategoryzacja i wyzwania związane z ESG. Hotelarze debatowali na forum IGHP
Debaty merytoryczne, hyde park poświęcony kategoryzacji i uroczysta gala z okazji…
0 Komentarzy6 Minuty
18 września 2023
Maciej Szczechura: rok 2023 to nie tylko rekord sprzedaży, ale też wyższa rentowność
Zmiana pokoleniowa w zarządzie nie oznacza, że właściciele firmy przestali wytyczać…
0 Komentarzy12 Minuty
22 sierpnia 2023
Jet Travel wprowadza kilkudniowe wyjazdy do Kapadocji
Polski rynek turystyki wyjazdowej wzbogacił się o nową ofertę – krótkie wyjazdy do…
0 Komentarzy1 Minuty
21 sierpnia 2023
Ziemia mińska chce wykorzystać turystyczny potencjał. Promuje łowiska, tradycyjną kuchnię, agroturystykę i zabytki
Gdy spojrzeć na potencjał rozwoju turystyki, dostrzec można ścieżkę rozwoju dla powiatu…
0 Komentarzy5 Minuty
24 lipca 2023
PIT ma nowego sekretarza generalnego, zmienił się też wiceprezes
Zaszły zmiany w składzie rady i zarządu Polskiej Izby Turystyki po rezygnacji Grzegorza…
0 Komentarzy2 Minuty
24 lipca 2023
Pożar na Rodos. Część wyjazdów odwołanych, branża oczekuje uruchomienia TFP
Pożar, który trawi południową część wyspy Rodos, zagroził terenom turystycznym. Z kilku…
0 Komentarzy7 Minuty
15 maja 2023
Branża czeka na spotkanie z UOKiK. Przepis „turystycznej” ustawy rozwiązuje problem z cenami? [OPINIA PRAWNA]
Branża chciałaby omówić z UOKiK zastrzeżenia do sposobu prezentowania dynamicznych cen w…
0 Komentarzy11 Minuty
12 maja 2023
Targi ATM 2023 większe niż rok temu. Polska musi lepiej promować swoją ofertę w krajach Zatoki Perskiej
Największa w historii frekwencja oraz liczba wystawców, liczne panele dotyczące…
1 Komentarz12 Minuty
25 kwietnia 2023
Paszport tymczasowy na Okęciu. Można go wyrobić przed podróżą
Na Lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie można od kwietnia 2023 roku wyrobić…
0 Komentarzy2 Minuty