Rejestracja na XIII Forum Promocji Turystycznej już otwarta

Dołącz do jednego z najważniejszych wydarzeń branży turystycznej w Polsce. XIII edycja Forum Promocji Turystycznej odbędzie się 11 października 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Podczas tego spotkania skupimy się na kluczowych aspektach przyszłości branży turystycznej. W trakcie trzech sesji tematycznych porozmawiamy o wpływie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań na rozwój turystyki, strategiach związanych z promocją destynacji turystycznych oraz wyzwaniach i możliwościach rozwoju turystyki zorganizowanej.

Forum Promocji Turystycznej to doskonała okazja do zdobycia wiedzy, nawiązania nowych relacji biznesowych i dzielenia się doświadczeniami z ekspertami branży. Współtworzyć to wydarzenie będą Śląska Organizacja Turystyczna i Silesia Convention Bureau, a całość wydarzenia wspiera Województwo Śląskie.

„To będzie niezwykłe wydarzenie, w magicznych miejscach. Niby oczywiste, ale jakże nieziemskie jest to śląskie. Industrialność i natura, tradycja i nowoczesność, to wszystko czeka was na najbliższym Forum Promocji Turystycznej” – mówi Adam Wawoczny, prezes zarządu Śląskiej Organizacji Turystycznej.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe: komfort i funkcjonalność

Międzynarodowe Centrum Kongresowe (MCK) w Katowicach to wyjątkowe miejsce na mapie biznesowych wydarzeń w Polsce. Otwarte w 2015 roku, zachwyca postindustrialną estetyką i funkcjonalnym designem. To multifunkcyjny obiekt, łączący funkcje kongresowe, konferencyjne, wystawiennicze, targowe i widowiskowe. Przeznaczony dla 15 tys. użytkowników, MCK razem ze słynnym Spodkiem tworzy jedną z największych aren dla kongresów, wystaw i wydarzeń sportowych w kraju.

Ten nowoczesny budynek, zwycięzca plebiscytu Bryła Roku 2015, przyciąga swoją oryginalnością i zieloną okolicą prowadzącą do Spodka, tworząc niepowtarzalny klimat i energię. Wykończenia z szlachetnych materiałów, takich jak drewno, szkło i stal, zapewniają komfortowe otoczenie dla wymagającego biznesowego środowiska.

Do końca sierpnia można skorzystać z najniższej możliwej ceny biletów na XIII edycję Forum Promocji Turystycznej. Nie przegap okazji i zarejestruj się już teraz. Zachęcamy również do dalszego śledzenia naszych komunikatów.

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center