Rainbow wystartował z czarterami do Kenii

Logo Rainbow

W sobotę 12 grudnia wyleciał pierwszy w tym roku czarter Rainbow do Kenii. Czarter Rainbow będzie startował z Warszawy do Mombasy w każdą sobotę. W Kenii touroperator oferuje do wyboru aż 16 hoteli w regionie Mombasy i 7 w regionie Malindi.

Obok imprez pobytowych realizowane są również, bardzo popularne na tej destynacji, imprezy objazdowe. Dwie z nich łączą safari z wypoczynkiem, a trzecia to klasyczne safari trwające 7 nocy.

W trakcie imprez „Kenijskie Trio” oraz „Powitanie z Afryką” klienci zobaczą, między innymi, trzy najpopularniejsze Parki Narodowe w Kenii: Amboseli, Tsavo West i Tsavo East. Rainbow zabierze ich na wizytę u hipopotamów i krokodyli w rezerwacie Mzima Springs oraz pokaże przepiękny widok na majestatyczny dach Afryki – Kilimandżaro.

Na koniec klienci będą mogli odpocząć nad pięknymi plażami Oceanu Indyjskiego Podczas dłuższego programu safari „Kenia Classic” turyści zobaczą też najsłynniejszy rezerwat dzikich zwierząt Masai Mara oraz niezwykle malowniczy Park Krajobrazowy Lake.

Maciej Szczechura, członek zarządu Rainbow, powiedział: „Ilość egzotycznych destynacji, w które można się wybrać tej zimy jest w oczywistych względów ograniczona. Tymczasem wielu Klientów chce wybrać się gdzieś dalej niż do Egiptu czy na Wyspy Kanaryjskie. Dlatego uruchomienie pełnego czarterowego połączenia co sobota do Kenii spotkało się z dużym zainteresowaniem – miejsca wyprzedają się szybko. Tym bardziej, że byliśmy pierwszym touroperatorem, który uruchomił czarter do tego kraju. Wśród ofert wypoczynkowych duża popularnością cieszą się hotele sieci Neptune. Ale prawdziwym hitem są imprezy objazdowe. Nasze programy safari są doskonale znane i oferowane od lat – mamy na miejscu sprawdzoną kadrę i kontrahentów.”

Rainbow wprowadza ofertę polską

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center