Rainbow wprowadza ofertę polską

fot. archiwum Rainbow

Oferta „Odkryj Polskę na nowo, to prawie 200 wyselekcjonowanych obiektów na każdą kieszeń. Od tańszych ośrodków z rozbudowaną infrastrukturą, gwarantujących ogrom możliwości spędzenia czasu z rodziną, po pięciogwiazdkowe, luksusowe resorty. Z dojazdem, animacjami dla dzieci i wycieczkami fakultatywnymi.

W ofercie znalazły się wyjazdy do 9 regionów kraju: Karkonoszy, Beskidu Śląskiego, Beskid Sądeckiego, na Mazury, Pojezierze Augustowskie, Pomorze Zachodnie, Pomorze Środkowe, Mierzeję Wiślaną oraz Pomorze Wschodnie.

Maciej Szczechura, członek zarządu Rainbow, powiedział: „Zależało nam na tym, żeby oddać w ręce Klientów kompletny produkt – pełen atrakcji, które Klienci znają z wyjazdów z naszym biurem za granicę. W Polsce musimy się wyróżnić na tle dostępnej oferty hoteli i ośrodków wypoczynkowych. Przełożyliśmy na rynek krajowy nasze doświadczenie i tak powstał koncept „Odkryj Polskę na nowo”, będący syntezą wszystkiego co umiemy robić najlepiej.”

Klienci będą mogli na wczasy dojechać nowoczesnym autokarem, prosto pod drzwi hotelu, z ponad 30 miejscowości w Polsce.
Figlokluby Rainbow zostaną przeniesione znad śródziemnomorskich basenów do Polski. Kadra profesjonalnych animatorów zajmie się najmłodszymi i wciągnie ich w wir wspaniałej zabawy. Klienci w każdej z wakacyjnych miejscowości będą mogli przyprowadzić dzieci do Figloklubu i pozostawić je pod opieką najbardziej profesjonalnych i oddanych swojej pracy animatorów, sześć dni w tygodniu.

Spacery i wycieczki fakultatywne

Dorosłym zapewniona zostanie porcja rozrywki i antidotum na wakacyjną nudę. Tych, którzy będą chcieli biuro zabierze na ciekawe spacery po okolicy i zadba o ich aktywny wypoczynek. Podczas dnia poprowadzone będą zajęcia ze stretchingu, jogi, nordic walkingu, warsztaty taneczne, wspólne gry i rozgrywki sportowe. A wieczorami… animatorzy zadbają o podtrzymanie wakacyjnego nastroju Klientów, poprzez różnego rodzaju imprezy i integracje.

Fani wycieczek będą mogli pod okiem najlepszych pilotów i przewodników zwiedzić najważniejsze miejsca w okolicy a także za bliską granicą. Touroperator zabierze ich do takich miejsc jak Praga, Wiedeń, Budapeszt, słowackie Tatry, Kaliningrad, Wilno, Berlin czy Hamburg.

Możliwa zmiana Karpacza na Kretę

W trwającej do 21 stycznia 2021 roku przedsprzedaży oferty krajowej, oprócz rabatów za wczesną rezerwację, Rainbow dodaje możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji do 30 dni przed wyjazdem. Dzięki tej usłudze, klienci nie tylko dostają możliwość zmiany terminu czy hotelu w Polsce, ale również możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji na wczasy zagraniczne. W przypadku zmiany zdania czy sytuacji na rynku Klienci będą mogli więc zmienić swój wyjazd np. z Karpacza na Kretę.

Maciej Szczechura, dodał: „W obecnym sezonie możliwość taka wydaje się wyjątkowo cenna – wielu Klientów nie jest jeszcze bowiem pewna czy będzie woleć wyjazd bliższy czy dalszy. Nasza usługa daje im szansę rezerwacji w przedsprzedaży, gdy ceny są niższe, a równocześnie zachowania możliwości zmiany zdania co do kierunku wyjazdu.”

Black Week 2020 w Rainbow

 

 

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center