Powstanie katalog ofert incentive z Wielkopolski

PLOT opracuje katalog incentive dla Wielkopolski

Powstanie katalog ofert incentive z całej Wielkopolski. Umowę na realizacją katalogu ofert incentive z całej Wielkopolski, podpisała Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego.

Publikacja współfinansowana ze środków UMWW będzie przeznaczona dla agencji eventowych, organizatorów podróży motywacyjnych i firm poszukujących aktywnych lub niekonwencjonalnych form spędzania czasu.

Katalog z powodzeniem może służyć również wszystkim osobom i podmiotom zainteresowanym aktywną turystyką i krajoznawstwem. Swoim zasięgiem obejmie ponad 100 wybranych atrakcji dla grup biznesowych, firmowych, o charakterze integracyjnym oraz incentive z terenu województwa wielkopolskiego ze szczególnym uwzględnieniem obiektów znajdujących się na terenie aglomeracji poznańskiej. Wydanie katalogu przewidziane jest na drugą połowę roku. Będzie bezpłatnie dostępny w wersji drukowanej i elektronicznej.

Realizacją zadania zajmie się Poznań Convention Bureau, specjalna komórka zajmująca się turystyką biznesową w strukturach Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej (PLOT).

Jan Mazurczak, prezes zarządu PLOT, powiedział: „Zebranie aktualnej oferty incentive jest szczególnie istotne w okresie wygasającej pandemii. To właśnie sektor MICE jest jedną z najbardziej dotkniętych obostrzeniami, jestem przekonany, że powstały katalog będzie doskonałą bazą informacji dla organizatorów wydarzeń i pomoże szybko odbudować relacje biznesowe.”

Będzie to to już trzeci projekt (po katalogu obiektów konferencyjnych oraz podróży studyjnej dla organizatorów wydarzeń) realizowany we współpracy PLOT z UMWW mający na celu promocję potencjału turystyki biznesowej w Poznaniu i Wielkopolsce.

Bezpłatny wstęp do muzeów w Poznaniu dla gości hotelowych