Pierwsze w Polsce targi turystyki medycznej odbędą się w Gdańsku

fot. Ani Klleshi / unsplash

Międzynarodowe Targi Turystyki Medycznej i Profilaktyki Zdrowotnej Curatio odbędą się w dniach 23-24 września w Gdańsku. To pierwsze tego typu targi, jakie odbędą się w Polsce.

Dwudniowe wydarzenie ma pomóc w rozszerzaniu horyzontów, rozwoju i promocji usług medycznych na rynku krajowym i zagranicznym. W trakcie trwania targów będą odbywały się konferencje i spotkania z ekspertami, a także konsultacje z zagranicznymi specjalistami dotyczące rehabilitacji pocovdiowej i Ogólnopolski Zlot Pacjentów Bariatrycznych. Zagraniczni prelegenci będą opowiadali jakie narzędzia oraz kanały promocji zostały przyjęte w ich krajach dla rozwoju turystyki medycznej.

Curatio ma zostać nową marką Międzynarodowych Targów Gdańskich, której zadaniem będzie promowanie turystyki medycznej.

W przygotowanie i zorganizowanie Targów Curatio zaangażowali się także: Polska Organizacja Turystyczna, Pomorska Organizacja Turystyczna, Stowarzyszenie Pacjentów Bariatrycznych oraz ImageMed – agencja specjalizująca się w marketingu medycznym.

Wydarzenie odbędzie się 23-24 września w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AberExpo. Wejście na targi będzie bezpłatne.