PHH zapewni dzieciom Wakacje Marzeń w Krasnobrodzie

Polski Holding Hotelowy (PHH) ponownie włączył się w akcję Wakacje Marzeń dla dzieci z domów dziecka, oferując wsparcie finansowe i zapewniając im wakacje w Krasnobrodzie. W ramach inicjatywy zorganizowanej przez Stowarzyszenie People for People i Turystyczną Organizację Otwartą 27 podopiecznych ma okazję spędzić wakacje na terenie Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego.

W ramach akcji zainicjowanej przez Stowarzyszenie People for People oraz Turystyczną Organizację Otwartą dzieci z domów dziecka po raz drugi wyjechały na wakacje marzeń. Wakacyjny pobyt rozpoczął się już w pierwszym dniu wakacji – 24 czerwca i potrwa do 2 lipca.

„Cieszymy się, że mogliśmy ponownie wesprzeć szlachetną akcję Wakacje Marzeń organizowaną przez Turystyczną Organizację Otwartą i Stowarzyszenie People for People. Nie wszystkie dzieci mają możliwość skorzystania z letniego wypoczynku, dlatego wspólnie z branżą turystyczną chcemy pokazywać Polskę i świat dzieciom, które nie mogą liczyć na czar rodzinnych wakacji. Gorąco zachęcamy innych do wsparcia tej cennej inicjatywy” – zachęca Magdalena Szefernaker, dyrektor ds. komunikacji i PR w Polskim Holdingu Hotelowym.

Jak podkreślają organizatorzy Wakacji Marzeń, ludzie z branży turystycznej mają wielkie serce i są wrażliwi na potrzeby społeczne. Wypoczynek w Krasnobrodzie to pierwszy wyjazd w tegorocznej akcji Wakacje Marzeń. W ramach środków zgromadzonych głównie podczas ostatniej Aukcji Charytatywnej na II Gali Waszej Turystyki organizatorzy akcji postarają się wysłać jak najwięcej dzieci.

„Naszym celem w tym roku było wysłanie na wakacje marzeń 60 dzieci z domów dziecka. Wszystko wskazuje na to, że uda nam się przekroczyć tę liczbę, co nas niezwykle cieszy” – mówi Łukasz M. Mikosz, prezes Stowarzyszenia People for People i pełnomocnik zarządu Turystycznej Organizacji Otwartej.

„Branża turystyczna ponownie w tym roku pokazała ogromne serce. Dzięki aukcji charytatywnej Waszej Turystyki potroimy liczbę wysłanych dzieci. Nie jesteśmy w stanie opisać radości, która nas przepełnia. Wszystkim naszym darczyńcom, przyjaciołom i całej branży turystycznej z całego serca dziękujemy” – dodaje Alina Dybaś, prezes Turystycznej Organizacji Otwartej.

Akcja Wakacje Marzeń odbywa się pod patronatem honorowym Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marleny Maląg. Patronat nad wydarzeniem objął również sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Andrzej Gut-Mostowy.

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center