Otwarcie nowego Szybkiego Przejścia na Lotnisku Chopina

Automat kasa premium pass przejscie biznes fast track fot. D.Kłosiński

Usługa umożliwia szybkie i komfortowe podejście do strefy kontroli bezpieczeństwa i ominięcie kolejki, która może tworzyć się w momentach szczytowego ruchu.  Szybkie Przejścia – Fast Track zapewniające sprawne przejście kontroli bezpieczeństwa, działają aktualnie w strefie AB oraz w strefie E terminalu Lotniska Chopina.

Koszt usługi to 30 złotych. Dzieci do lat 13 podróżujące z opiekunem, który korzysta z Szybkiego Przejścia, przechodzą bezpłatnie. Kod uprawniający do przejścia można kupić w kiosku samoobsługowym u mobilnych doradców lub w biurze rzeczy znalezionych.

Od 1 sierpnia do dyspozycji pasażerów udostępniony został także salon biznesowy Fantazja. Zlokalizowany w okolicach gate 34/35, zachwyca  przestrzenią i aranżacją pełną zieleni. W Fantazji, z dala od zgiełku lotniskowego, można się wyciszyć i skorzystać w pełni ze wszystkich lotniskowych udogodnień – WiFi lub komputerów stacjonarnych, baru z napojami alkoholowymi lub bezalkoholowymi, strefy relaksu czy prysznicy.

Salon otwarty jest w godzinach 5:00-20:00 i dostępny jest dla pasażerów klasy biznes lub posiadających karty lojalnościowe następujących przewoźników: KLM, Air France (Elite Plus), Scandinavian Airlines, Turkish Airlines (Star Alliance Gold), Finnair, Qatar Airways, British Airways (Emerald, Sapphire oraz Ruby Finnair), El Al lub na zaproszenie linii Emirates, Qatar Airways i Fly Dubai oraz wybranych biur podróży.

Wejście do salonu można również wykupić na miejscu w recepcji za 150 zł lub wraz z usługą Szybkie Przejście Fast Track za 160 zł w ramach kuponu Business Pass.

Nie trać czasu na lotnisku dzięki usłudze Fast Track